Loomeinkubaatoris toimus Briti moeekspertide koolitus “Värv, kommunikatsioon ja bränding”

5. veebr 2019

4. ja 5. veebruaril korraldas Tallinna Loomeinkubaator seminari teemal “Värv, kommunikatsioon ja bränding”. Koolituse viisid läbi kogenud moe-, turunduse ja disaini eksperdid Suurbritaaniast Jill Tattersall ja Mo Tomaney Wise Birds Network Ltd. UK võrgustikust. 

Loe edasi

Käisime avastamas Berliini ja Pariisi moenädalaid

29. jaan 2019

Talvised moemessid Euroopa südames otsisid vastuseid moetööstuse valusatele küsimustele: keskonnasäästlikkus, taaskasutus ning nutika tehnoloogia kaasamine. Moetrendidest olulisem fookus on elustiilil, sellest tulenevatel eelistustel, vajadustel, funktsionaalsusel ja kaasnevatel toodetel.

Loe edasi

Moetehnoloog: Kus on uus tõmblukk?! Moes pole 30 aastat midagi juhtunud

29. jaan 2019

„Te ei saa minust mööda vaadata – ma helendan,” tutvustab end sakslanna Lisa Lang, kelle ajakiri Forbes valis mullu Euroopa 50 mõjukaima naise sekka tehnoloogiavaldkonnas. Tema ettevõte ThePowerHouse nõustab moeettevõtteid tehnoloogia kasutamisel. Tallinna Loomeinkubaatori kutsel esines ta möödunud nädalal Tallinnas ning Tartu Startup Day’l. Loe Eesti Päevale intervjuud Lisa Langiga.

Loe edasi

Tallinna Loomeinkubaatoris esines eile Forbes’i 50 mõjukama naise hulka valitud Lisa Lang

23. jaan 2019

Lisa on kindel, et tulevikutrendid Fashion Tech maailmas tulevad lisaks igapäevasele tehnoloogiavaldkonnale ka biotehnoloogia ja kosmose valdkondadest. Tuleviku amet ei ole vaid andmeanalüütik või tehnoloogilise töö tegija, nendega saavad hakkama ka robotid. Oluline on näha terve protsessi üldpilti – alates materjali valikust ja tootmisest kuni kliendi tundmiseni. Tehnoloogiline areng muudab meie nägemusi tulevikust ja sellest, kes me oleme – ühiskonna kujundamine on meie endi kätes,“ on Lisa Lang kindel.

Loe edasi