Loomeinkubaatori inkubandi Cuut disainmajake lemmikloomadele

30. juuni 2022

Sel kevadel lansseeriti uus lemmikloomabränd nimega Cuut. Kasevineerist käsitööna valmistatud Cuut on ajatu ning esteetilise disainiga väikekoeramajake, mis on loodussõbralik ning sobib igasse modernsesse koju, meenutades rohkem disainelementi kui koerakuuti.

Loe edasi

Negavati IX hooaja parimad roheideed on pärjatud!

7. juuni 2022

Negavati 10 000-eurose peaauhinna sai spaakeskuste energiakulu optimeerimisega tegelev Heatsync. Teisele kohale mõeldud 5000 eurot viis koju RoheVaim, kes loob keskkonnahoidlikke õppematerjale intellektipuudega inimestele. Kolmas koht ja 3000 eurot kuulub e-toidupoode pandikottidega varustavale BAUNile. Loomeinkubaatori eriauhinna sai reguleeritavaid lasteriideid loov Säre. 

Loe edasi

Latitude59-l toimunud Creative Business Cup pitchingu võitis Myceen

6. juuni 2022

19.-20. mai toimus Kultuurikatlas juba 10. Latitude59 startup festival. Kahe päeva jooksul külastas festivali enam kui 2700 osalist. Toimusid paneelid, pitchingu võistlused, demoalal ettevõtete presenteerimine jpm. Loomeinkubaatoril oli hea meel ka väikese esindatusega osaleda ning saada rohkem teada erinevatest startup valdkonna trendidest.

Loe edasi

Jätkusuutlike meenete disainikonkursi “RoheAsi” võitjad on selgunud

2. juuni 2022

Eesti Disainerite Liit ja Tallinna linn kuulutasid välja keskkonnasõbralike ja jätkusuutlikel põhimõtetel toodetud meenete disainikonkursi „RoheAsi“ võitjad. Kategoorias Väärikas RoheAsi saavutas teise koha Loomeinkubaatori vilistlane KIRA. Loomeinkubaatori programmis on osalenud ka Esindusliku RoheAsi kategoorias esimese koha pälvinud seebialuse ZEN disainer Anne-Liis Leht.

Loe edasi