Loomeinkubaatori inkubant Myceen esitleb Berliinis seenematerjalist mööblit

16. mai 2022

Loomeinkubaatori inkubant ja seenematerjalist tooteid arendav ettevõte, Myceen, esitleb Berliini Disaininädalal oma uut valgustit B Wise ja multifunktsionaalseid mööbliplokke seeriast Blox.

Loe edasi

Loomeinkubaator viib Eesti disaini Berliini Disaininädalale

16. mai 2022

12.-22. mai toimub Berliinis Disaininädal (BNDNWK), kus on Loomeinkubaatori toetusel kohal enam kui 10 Eesti disaineri looming. Berliini Disaininädala selle aasta teema on „Higher Purpose,“ millega kutsutakse kaasa mõtlema, kuidas defineerida “parem tulevik” ja esitleda ideid selle ellu viimiseks. Disaininädalaga pööratakse tähelepanu sotsiaalsele ja rohelisele mõjule ning jätkusuutlikkusele.

Loe edasi

Loome- ja ringmajanduskeskuse projekteerimishanke võitis Projektibüroo kavandiga „Kask“

11. mai 2022

SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid poolt välja kuulutatud projekteerimishanke, Poldri 3 rajatava Tallinna loome- ja ringmajanduskeskuse hoone projekteerija leidmiseks, võitis Projektibüroo OÜ kavandiga „Kask.”

Loe edasi

Paul Berg: Julge jakk igaks ilmaks

10. mai 2022

Paul Berg loob julgeid ja erksavärvilisi jakke, mis ei jää tänavapildis kindlasti märkamata. Uurisime inkubandi ja ühe Paul Bergi meeskonnaliikme Egerti käest, kuidas ettevõte alguse sai ja kes võiks funktsionaalset jakki kanda?

Loe edasi