Tallinna Loomeinkubaatori suvekool Nõval

19. aug 2019

Eelmisel nädalalõpul toimus Nõval Tallinna Loomeinkubaatori kahepäevane koolitusi ja meelelahtust sisaldav suvekool. Sündmusest võttis osa paarkümmend osalejat, kelleks olid Loomeinkubaatori oma pere koos arenguprogrammis osalevate ettevõtetega. Osajalejatele pakuti mitmeid praktilisi oskusi sisaldavaid koolitusi: “Kuidas peetakse tulemuslikke läbirääkimisi”  mida viis läbi Georg Merilo  ja “Kuidas kirjutatakse pressiteadet” mille lektor oli Aljona Eesmaa. Loomeinkubaatori konsultant-projektijuht Kadri Karma ütleb, et kõik said palju kasulikke teadmisi, näiteks läbirääkimistel koosolekutel ei ole vastaseid vaid on partnerid. Pressiteate välja saatmisel on valdavalt  üheks suurimaks takistuseks teadmatus – seda võivad teha kõik ettevõtted ja ekslikult arvatakse, et see on ainult suurtele ettevõtetele kohane viis meediaga suhtlemiseks.

Loe edasi

Suvine Berliin on ettevõtjate päralt

8. juuli 2019

Juuli esimesel nädalal tasub Berliini külastada, sest toimuvad sündmused nii moe- kui tehnoloogiahuvilistele. Tegime väikese kokkuvõte Berliini moenädalalt ja Tech Open Air festivalilt.

Loe edasi

Taani kroonprints abikaasaga tervitasid Eesti ettevõtteid Vordingborgis, kus Organic Estonia tutvustas Eesti maheriigi ideed ja Tallinn Designe House Eesti disaini

18. juuni 2019

Möödunud nädalavahetusel tähistati Taani lipu 800. aastapäeva üle kogu Taani. Vordingborgi linnas tähistati Taani lipu Dannebrog väärikat aastapäeva festivaliga, kus ühise väljapanekuga olid esindatud Eesti disaini- ja maheettevõtted. Eesti väljapanekut Vordingborgis külastas ka Taani kroonprints Frederik André Henrik Christian abikaasaga.

Loe edasi

Eesti disaini- ja maheettevõtted on ühise väljapanekuga esindatud Taanis

13. juuni 2019

Eesti disaini- ja maheettevõtted on ühise väljapanekuga esindatud Taani lipu 800. aastapäeva auks korraldataval festivalil 14.-15. juunil 2019 Vordingborgis, Taanis.

Loe edasi