Eesti idufirma Gelatex võitis rahvusvahelise ringmajanduse võistluse Green Alley Award

18. okt 2019

Tänavune Green Alley Award auhind tuli Eestisse: Eesti startup Gelatex Technologies avaldas žüriile muljet 17. oktoobril Saksamaal Berliinis toimuval võistlusel. Startupi arendatav želatiinil põhinev naha-alternatiiv tõi ringmajanduse võistluselt võidu koju viie teise innovaatilise idufirma seast.

Loe edasi

Tallinn Design House võõrustas Tallinn Fashion Week ajakirjanikke

17. okt 2019

Tallinn Fashion Week’i lavadel üle astuvate disainerite vastu on alati suur huvi ka välisajakirjanikel ja -blogijatel. Et saada terviklikku ülevaadet Eesti disainerbrändidest ja nende loomingust, külastasid välisajakirjanikud Tallinn Design House’i. Tutvuti värske Kuldnõela võitja Tanel Veenre ja Hõbenõela võitja Eve Hansoni loominguga. Suurt huvi pakkusid ka teised Tallinn Fashion Week laval üles astuvad brändid, näiteks Ennos, Studio August ja Raili Nõlvak.

Loe edasi

Kuldnõela ja Hõbenõela võitjad leiad Tallinn Design House’st

17. okt 2019

Kolmapäeval, 16. novembril toimus Tallinn Fashion Week raames Eesti mainekaima moeauhinna Kuldnõela gala, kus esitleti Kuldnõela ja Hõbenõela nominentide kollektsioone. Kuldnõel on Eesti ihaldatuim moedisaini auhind, mis antakse silmapaistvale moedisainerile või kaubamärgile loomingulise järjepidevuse eest vähemalt viie viimase aasta vaates. Hõbenõel antakse välja viimase aasta meeldejäävama panuse eest meie moeellu – see on auhind julge pealehakkamise, erakordse ettevõtlikkuse, särava idee ja energilise teostuse eest.

Loe edasi

Loomeinkubaatoriga soovivad liituda ettevõtjad erinevatest valdkondadest

17. okt 2019

Tallinna Loomeinkubaatori sügisene liitumiskampaania on selleks korraks lõppenud. Kuu aja jooksul said ettevõtjad lähemalt tutvuda inkubaatori poolt pakutava arenguprogrammi ja mentoritega, samuti osaleda teema- ja infopäevadel. Inkubaatoris soovivad uuel hooajal oma äri arendada ettevõtjad mitmest eri valdkonnast.

Loe edasi