Tallinn Design House avas peo- ja kingihooaja toreda moeõhtuga

6. dets 2019

Stilist Svetlana jagas nippe, kuidas terve päeva šikk välja näha. Pidude hooaja märksõnad on litrid, kuld ja hõbe, alati ajatu must ning naiselikud kleidid. Elegantse jumestuse saladustest rääkis Bellapierre meigikunstnik Reet Härmat. Pühademeeleolu aitas luua Nudist Järgmine mõttetu glögi.

Loe edasi

ART WERK 2019 arutles loomemajanduse sotsiaalse tähtsuse teemal

3. dets 2019

22.-23. novembril toimus Moskvas, endises tööstuspiirkonna veinitehases rahvusvaheline loomemajanduse foorum ART WERK 2019, mille peateema oli sel aastal loomemajanduse sotsiaalne tähtsus. Teema lahti harutamiseks toimus kahe päeva jooksul üle 30 esitluse-paneeli, kus arutleti loomemajanduse olulisuse üle ühiskonnas läbi valdkondlike arenduskeskuste tekke, jätkusuutliku moe tarbimise, sotsiaalse vastutuse filmitööstuses ja arvutimängudes, hariduse ja linnaplaneerimise.

Loe edasi

Tallinna Loomeinkubaator kaasab ärimentoreid

1. dets 2019

Sihtasutus Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid (registrikood 90009231) ootab pakkumisi alljärgnevate ettevõtluse valdkondade nõustamisteenuste osas.

Loe edasi

Loomeinkubaator x PÖFF: ühendatud koolitusprogramm kutsub meistriklassidesse ja galaõhtule BlackWalk

21. nov 2019

Loomeinkubaatori ja PÖFFi Creative Gate ühendasid tervikuks oma koolitusprogrammid ning pakuvad filmivaldkonna spetsialistidele ja inkubaatori ettevõtetele koolitusi ja meistriklasse filmiloome ja äri arendamise alal. Programm kulmineerub Euroopa tipptegijate meistriklassidega ja 26. novembril toimuva noorte talentide galaõhtuga PÖFF BlackWalk.

Loe edasi