Pilveke: lapse riietamine ei tohiks olla pidev peavalu ja murekoht

6. juuli 2020

Pilveke disainib ja valmistab kauneid ja praktilisi lasterõivaid, et iga laps saaks tunda end erilisena. Ettevõtte müügi- ja turundusjuht Ele Metsalu räägib lähemalt, mis on ettevõtte põhisõnumiks ja tulevikuvisiooniks.

Loe edasi

Otseülekandena toimunud Estonian Fashion Festival 2020 kuulutas välja võitjad

30. juuni 2020

Juuni teisel nädalal otseülekandena toimunud Estonian Fashion Festival 2020 (Eff) moeetendustel esitlesid 30 noordisainerit oma loomingut tervele Baltikumile. Kolme väga omanäolist moeetendust (Mood-Performance-Tants, OmaMood, Antoniuse moeetendus) koondav Eff on iga-aastane Tartus toimuv suursündmus, mis keskendub eelkõige jätkusuutliku moe popularseerimisele ja disaineritele ekspordivõimaluste pakkumisele.

Loe edasi

Ellen Richard uudsest stuudiopoest: pakume kliendile täiuslikku valikut ja täpselt seda, mida ta vajab

16. juuni 2020

Kodumaine rõivabränd Ellen Richard avas Telliskivi Loomelinnakus uue stuudipoe, kus lisaks omatoodetele pakub koostöös teiste bränidega nii riideid, pesu, peakatteid, kotte, prille kui ehteid. Brändi looja Kristi Pärn rääkis lähemalt, miks just nüüd uus pood avati ning mille poolest see eriline on.

Loe edasi

Berrichi: Puhas ja looduslik on Sulle parim

9. juuni 2020

Berrichi looduskosmeetika idee sai alguse selle looja Berit Joosepi enda vajadustestKuiv ja allergiline nahk panid Beriti otsima alternatiive tavakosmeetikale puhtast loodusest. Berit Joosep asus oma koduses köögis kreeme kokku segama, võttes ainest taimeravi raamatutest ja vanaemade tarkustest. Tema kirglik hobi viis ta peagi kokku teadlastega ja vetikate ning super-õlide vägi muutus kreemiks peale kaheaastast katsetamist ja teadustööd. Ettevõte Furcella OÜ tegeleb looduskosmeetika tootearenduse, tootmise ja müügiga. “Puhas ja looduslik on Sinu nahale parim,” edastab Berit oma ettevõtte sõnumit.

Loe edasi