„Kummardus“ teeb kummarduse Setomaale

1. aug 2022

Tallinn Design House avas 28. juulil Värskas Setomaa muuseumis fotonäituse „Kummardus.”  Setomaa ja Lõuna- Eesti märgilistes paikades üles võetud fotolugu räägib Eesti disaini juurtest ja selle sidemetest pärandkultuuriga.

Loe edasi

Eesti disaini tutvustav näitus „Kummardus“ Setomaal

20. juuli 2022

Tallinn Design House esitleb „Kummardus“ näitust Setomaa ja Lõuna- Eesti märgilistest paikadest. See on lugu Eesti disainist, kus kohtuvad looming, loodus ja traditsioonid. Fotonäituse avamine toimub Seto Tsäimajas ja -hoovil 28. juuli suveõhtul kell 19.00.

Loe edasi

Muhumaast inspireeritud disain

19. juuli 2022

Muhumaa karget loodust, inspireerivat ajalugu ja arhitektuuri ja peadpööritama panevat värvide mitmekesisust kogema sõita on väike elamus omaette, lühike praamisõit viib kiire elutempoga mandrilt poole tunniga hoopis teise aega ja ruumi. Teine võimalus selle piirkonna erilisusest osa saada on aga Tallinn Design House’i foto- ja videoprojekti “Kummardus” jälgedes, mis esitab fotokeeles mitmeosalise jutustuse Eesti disainist.

Sõna ”Kummardus” sümboliseerib tänuavaldust olemasoleva eest ning läbi pildijutustuse tutvustakse Eesti disaini juuri.

Loe edasi

Loomeinkubaatori inkubandi Cuut disainmajake lemmikloomadele

30. juuni 2022

Sel kevadel lansseeriti uus lemmikloomabränd nimega Cuut. Kasevineerist käsitööna valmistatud Cuut on ajatu ning esteetilise disainiga väikekoeramajake, mis on loodussõbralik ning sobib igasse modernsesse koju, meenutades rohkem disainelementi kui koerakuuti.

Loe edasi