Loomeinkubaatori rahalise toetuse eksporttegevuse hoogustamiseks sai Kõnekindlus

17. nov 2022

Loomeinkubaatori kuni 5000 euro suuruse toetuse välisturgudele sisenemiseks sai inkubant Kõnekindlus. Ekspordi projektide puhul hindas komisjon ekspordiprojekti realistlikkust, ettevõtte tegevusajalugu, väärtuspakkumist, sihtgrupi ja müügistrateegia valikut, meeskonda ja projekti eelarve asjakohasust. 

Loe edasi

Inkubantide Kohtumisõhtu Liisi Tani stuudios

10. nov 2022

Loomeinkubaatori programmiga liitus sellel sügisel 20 ettevõtjat. Uute ja juba programmis olevate inkubantide esimene Kohtumisõhtu toimus seekord inkubant Liisi Tani ateljees, mis asub Põhjala tehases. Esmasel kohtumisel saadi omavahel tuttavaks ja leiti juba koostöökohti edasiseks.

Loe edasi

Loomeinkubaatori programmi võeti vastu 20 ambitsioonikat ettevõtjat

2. nov 2022

Loomeinkubaatoriga on liitunud uued ettevõtjad, kelle äri kasvamisse panustavad kuni 24-kuulise inkubatsiooniprogrammi jooksul inkubaatori konsultandid ning oma ala tippekspertidest ärimentorid.

Loe edasi

20 innovaatilist materjali, mida peaksid täna teadma

24. okt 2022

Loomeinkubaatoris toimus seminar materjalide teemal, kus Loomeinkubaatori konsultandid Helen Arme ja Monika Pärnsalu jagasid Future Fabrics ja Material District messide põhjal infot uute innovaatiliste materjalide kohta. Järgnevalt oleme kokku kogunud 20 põnevaimat näidet.

Loe edasi