Positiivse hoiaku säilitamine ettevõttes

2. apr 2020

Kriisiaegne olukord on uudne ning hirmutav paljudele ettevõtetele. 2. aprillil toimunud veebiseminaril arutati hirmu teemadel ja mõeldi ühiselt, kuidas praegusest perioodist positiivse meelestatusega läbi minna ning väljakutsetele vastu astuda. Toome teieni moedisaineritele tootearendusteenust pakkuva ettevõtte Baltic Intertex juhi ja asutaja Ulvi Kala nõuandeid, kuidas säilitada häid suhteid nii klientide kui töötajatega.

Loe edasi

Tallinna Loomeinkubaator toetab ettevõtteid muutunud oludes

31. märts 2020

Tallinna Loomeinkubaator toetab ettevõtteid ka muutunud oludes: oleme suunanud mentorlused online formaati ja sündmused virtuaalkeskkkonda.

Loe edasi

Haloner ettevõtlusest: Takistusi tuleb palju ette – tähtis on mitte lasta oma tegutsemistahet mõjutada

28. märts 2020

2016. aastal loodud innovatiivseid, kõrgetasemelisi ja kvaliteetseid valgustuslahendusi pakkuva ettevõtte Haloner üks loojatest Sten Hoolma jagab, kuidas plaanivad nemad keerulistel aegadel toime tulla ning mida soovitavad teistele, kelle peas küpseb üks hea idee.

Loe edasi

Ekspertide nõuanded: Kuidas sisustamisel luua harmooniline kodu?

23. märts 2020

Eesti feng shui looja Siret Seeder ja Ruumilabori looja, disainer ja pikaajalise sisearhitekti kogemusega Andres Labi jagasid meile oma mõtteid, kuidas kerge vaevaga kodu ilmelt värskendada ja seal olemise veelgi mõnusamaks teha.

Loe edasi