Veebilehe inkubaator.tallinn.ee (edaspidi Veebipood) omanik on SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid (TEI) (registrikood 90009231) asukohaga Veerenni 24.

Müügilepingu kehtivus, teenuse- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad veebilehe kaudu teenuste ostmisel. Veebilehel pakutavate teenuste hinnad on märgitud teenuse juurde. Teave teenuse kohta on esitatud veebilehel vahetult teenuse juures.

Tellimuse vormistamine

Sündmusele registreerudes tuleb valida sobiv sündmus, vajutada registreeri nupule, süsteem kuvab sellel ajal ka sündmuse tasu suuruse, täita vajalikud andmeväljad ning valida, kas maksta soovitakse arve või pangalingiga.

Leping jõustub registreerumise kinnitamisel.

Sündmusele registreerimise kinnitus ja arve edastatakse automaatselt pärast ostu sooritamist ostja poolt sisestatud e-posti aadressile. Kui kinnitust ei ole tulnud 24h jooksul, siis palume sellest märku anda e-posti aadressile info@inkubaator.ee.

Kõik veebipoes toodud hinnad on toodud eurodes ja sisaldavad käibemaksu 20%.

Veebipood jätab endale õiguse teha müügihindades muudatusi. Kui tellimus on esitatud enne müügitingimuste või hindade muutmist, kohaldatakse ostja ja Veebipoe vahel tekkinud õigussuhetele tellimuse vormistamise ajal kehtinud tingimusi.

Ostja kohustub esitama Veebipoe kasutajaks registreerumisel tõesed isikuandmed, sh registreeruma oma õige ja täieliku nime all ning kasutama kehtivat e­-posti aadressi.

Kui teenust ei ole võimalik osutada, teavitatakse ostjat sellest esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha võimalikult kiiresti, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

Tellimuse muutmine

Sündmuse tellimust on võimalik tühistada juhul, kui sündmuse alguseni on jäänud vähemalt 48 tundi. Hiljem tühistatud tellimuse korral raha ei tagastata.

Tellimuse muutmiseks või tühistamiseks tuleb saata kiri e-posti aadressile info@inkubaator.ee.

Veebilehe omanik tagastab teenuse tellimuse tühistamisel teenuse eest juba varem makstud summa ostjale mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest.

Veebipoe omanikul on õigus taganeda müügitehingust ning tühistada tellimus, kui teenuse hind on veebipoes eksituse tõttu märgitud oluliselt alla teenuse turuhinna.

Pretensiooni esitamise õigus

Ostjal on õigus pretensiooni korral kuni 14 päeva jooksul alates teenuse tarbimisest pöörduda Veebipoe omaniku poole, saates e-kirja aadressile info@inkubaator.ee.

Veebipoe omanik ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud ostja tegevuse, tegevusetuse või puudulikult edastatud informatsiooni tõttu.

Veebipoe omanik vastab ostja esitatud kaebusele kirjalikult või kirjalikku taasesitamist võimaldavas vormis 14 päeva jooksul.

Otseturustus ja isikuandmete töötlemine

Veebilehe omanik kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-kirja aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning teenuse osutamiseks.

Veebilehe omanik on isikuandmete vastutav töötleja, kes edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötlejale Maksekeskus AS-le.

Veebilehe omanik saadab ostjale uudiskirju ning pakkumisi ostja e-kirja aadressile ainult juhul, kui ostja on selleks avaldanud soovi sisestades veebilehel e-kirja aadressi ning andnud teada oma soovist otsepostituse teadete saamiseks.

Ostjal on igal ajal võimalik loobuda e-postile saadetavatest pakkumistest ja uudiskirjadest andes sellest meile teada e-kirja teel või järgides uudiskirjas toodud juhiseid.

Vaidluste lahendamine

Kui ostjal on Veebipoe omaniku osas pretensioone, tuleb need saata e-kirja aadressile info@inkubaator.ee.

Kui ostja ja veebipoe omanik ei suuda lahenda vaidlust kokkuleppe teel, siis on ostjal võimalik pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole. Tarbijavaidluste komisjoni pädevuses on lahendada ostja ja Veebipoe omaniku vahel sõlmitud lepingust tulenevaid vaidlusi. Ostja kaebuse läbivaatamine komisjonis on tasuta. Ostja võib pöörduda Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole.

© SA TALLINNA ETTEVÕTLUSINKUBAATORID 2018