Veebis nähtavaks! Kodulehtede ja e-poodide loomine – kuidas jõuda tulemusteni?

Toome teieni kuuest olulisest teemast koosneva veebiseminaride programmi, mis on mõeldud ühe tervikuna, ja samaaegselt ka kasulik üksikutel valitud seminaridel osaledes. Jagame teadmisi Facebooki reklaamidest, SEOst, Instagramist, kodulehtede ja e-poodide loomisest, aga ka sellest, millised on uued suunad digiturunduses, kuidas teha e-maili turundust ja panna LinkedIn enda jaoks tööle.

 

“Veebis nähtavaks” sarja kolmandal koolitusel keskendume kodulehtedele ning e-poodidele. Räägime lähemalt veebilehe loomise protsessist ja etappidest, mis on erinevate platvormide (Voog, WordPress, Shopify) plussid ja miinused ning kui palju veebi loomine ja haldamine maksab. Samuti anname nõu, kuidas efektiivselt suhelda arendajate ja agentuuridega ning jõuda soovitud tulemusteni. Lisaks anname ülevaate e-poodide loomisest ning valupunktidest.

Koolitust viib läbi Karl Kipper, kes on tegutsenud digidisaini valdkonnas juba 8 aastat, viimased 2 aastat on ta pidanud koos kahe partneriga WWW Stuudiot, mis keskendub loomevaldkonna veebilehtede arendamisele.

Formaat: Webinar Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadame enne üritust ligipääsulingi. 

Osalustasu: 

Loomeinkubaatori, Tartu LMK ja Tehnopoli inkubantidele tasuta. 

Loomeinkubaatori vilistlastele, TDH disaineritele, Kaubandustööstuskoja liikmetele, Tartu LMK vilistlastele, EFF disaineritele soodushind: Kogu programm 85€+km/ üks koolitus 20€+km

Kõik teised ettevõtted ja eraisikud Kogu programm 95€+km/ üks koolitus 25€+km

Sarjas veel toimumas:

  • 20.01.2021 Facebooki reklaamide ABC Lisainfo
  • 04.02.2021 Emaili turundus müügi kasvatamisel Lisainfo
  • 11.02.2021  Kodulehtede ja e-poodide loomine – kuidas jõuda tulemusteni? Lisainfo
  • 18.02.2021 Kuidas olla nähtav otsingumootorites ja panna SEO enda ettevõtte jaoks tööle? Lisainfo
  • 23.02.2021 Ettevõtte turundamine Instagramis Lisainfo
  • 05.03.2021 Kuidas kasutada LinkedIni enda ja ettevõtte jaoks?

 

Käesolev seminar on toetatud projekti “Loomemajanduse ettevõtete konkurentsivõime, jätkusuutlikkuse, ekspordivõimekuse ja teiste majandussektoritega koostöö arendamine 2020-2021” (EU53522) raames. Seminaril osalemine on osalevatele ettevõtetele käsitletav vähese tähtsusega abi saamisena.