Veebis nähtavaks! Facebooki reklaamide ABC

Toome teieni kuuest olulisest teemast koosneva veebiseminaride programmi, mis on mõeldud ühe tervikuna, ja samaaegselt ka kasulik üksikutel valitud seminaridel osaledes. Jagame teadmisi Facebooki reklaamidest, SEOst, Instagramist, kodulehtede ja e-poodide loomisest, aga ka sellest, millised on uued suunad digiturunduses, kuidas teha e-maili turundust ja panna LinkedIn enda jaoks tööle.

 

“Veebis nähtavaks” sarja esimesel koolitusel keskendume Facebookile reklaamidele ja õpime, kuidas seadistada lihtsamaid kampaaniaid, Facebook pixel,  Ads Manager ning Business Manager. Samuti, kuidas analüüsida kampaaniate tulemusi ning neid praktiliselt rakendada. Lisaks reklaamidele, jagame nippe, mida tasub silmas pidada Facebook Store kasutamisel.

Koolitust viib läbi Loomeinkubaatori ärimentor Veiko Ristissaar. Veiko Ristissaar on ettevõtja, õppejõud ja koolitaja, kes omab üle 12 aasta digiturunduse kogemust. Ta on loonud üle 50 erineva veebi- ja turundusprojekti erinevatele ettevõtetele ning koolitanud üle 20 organisatsiooni digiturunduse valdkonnas. 

Formaat: Webinar Zoom keskkonnas. Kõigile registreerunutele saadame enne üritust ligipääsulingi. 

Osalustasu: 

Loomeinkubaatori, Tartu LMK ja Tehnopoli inkubantidele tasuta. 

Loomeinkubaatori vilistlastele, TDH disaineritele, Kaubandustööstuskoja liikmetele, Tartu LMK vilistlastele, EFF disaineritele soodushind: Kogu programm 85€+km/ üks koolitus 20€+km

Kõik teised ettevõtted ja eraisikud Kogu programm 95€+km/ üks koolitus 25€+km

 

Sarjas veel toimumas:

  • 20.01.2021 Facebooki reklaamide ABC Lisainfo
  • 04.02.2021 Emaili turundus müügi kasvatamisel Lisainfo
  • 11.02.2021  Kodulehtede ja e-poodide loomine – kuidas jõuda tulemusteni? Lisainfo
  • 18.02.2021 Kuidas olla nähtav otsingumootorites ja panna SEO enda ettevõtte jaoks tööle? Lisainfo
  • 23.02.2021 Ettevõtte turundamine Instagramis Lisainfo
  • 05.03.2021 Kuidas kasutada LinkedIni enda ja ettevõtte jaoks?

Käesolev seminar on toetatud projekti “Loomemajanduse ettevõtete konkurentsivõime, jätkusuutlikkuse, ekspordivõimekuse ja teiste majandussektoritega koostöö arendamine 2020-2021” (EU53522) raames. Seminaril osalemine on osalevatele ettevõtetele käsitletav vähese tähtsusega abi saamisena.