Loomeinkubaatori suvekool toimub 15.-16. augustil 2019!

AEG: 15.08.2019 - 16.08.2019

KOHT: Villa Nõva

Kutsume Sind 15.-16. augustil Loomeinkubaatori suvekooli!

Juba 13. korda toimuv suvekool on traditsiooniline enne ärihooaega toimuv sündmus, kus kahel päeval toimuvad inspireerivad koolitused ning meelelahutus looduslikus keskkonnas ja mõnusas seltskonnas. Suvekooli toimumispaik on Villa Nõva Läänemaal.

Selle aasta suvekoolis on kaks teemat:

LÄBIRÄÄKIMISTE KUNST AASTAL 2020, Georg Merilo

Läbirääkimisi on vaja pidada nii klientide, tarnijate kui paljude teiste osapooltega. Millised on läbirääkimiste alused? Kuidas teise poole ootusi struktureerida? Kas läbirääkimine või läbivaikimine?

Teeme läbi nii teoreetilise osa kui elulähedased kaasused, kus igaüks saab ennast proovile panna. Osaleja omandab kindlalt toimivad võtted, oskusküsimused ja sõnavara, mille abil läbirääkimised õigesti ette valmistada ja edukalt lõpuni viia.

Georg Merilo on läbirääkimiste ekspert ja kutseühingu Läbirääkijate Gild asutajaliige. Viimaste suuremate tööde seas on Georgil Cleveroni ja Walmarti läbirääkimised (2017). Tema klientideks on olnud Nortal, Tartu Ülikooli juhtkond, Eesti Advokatuur, Alas-Kuul, Konekesko, Eesti Kunstiakadeemia juhtkond, Favor, Eesti Energia, TTÜ juhtkond, Eesti Kultuurikorraldajate Liit, Helmes, SA Archimedes jpt.

PRESSITEADE KIRJUTAMISE TREENING, Aljona Eesmaa

Igale ettevõttele on vajalik, et tema tegevust ka laiemalt kajastatakse. Pressiteade võimaldab jõuda läbi meedia oma klientideni ning luua brändi imidžit. Aljona räägib kuidas koostada pressiteadet, milline on vajaliku lisainfot sisu ja formaat ning kuidas valida sobivad väljaanded. Treeningu käigus koostab iga ettevõtja uudisnupukese oma ettevõtte kohta ning saab kohapeal ka esmase tagasiside.

Turundustaustaga Aljona Eesmaa tegeleb rahvusvaheliste moe- ja ilubrändide meediasuhetega Eestis, PR-agentuuris Polhem PR Estonia. Lisaks moemeediasuhete korraldamisele on ta tegev ajakirjas SÄDE moetoimetaja ja stilistina, samuti peab ta moele ja disainile keskenduvat online-portaali Portail.ee.

HINNAD JA REGISTREERIMINE:

Loomeinkubaatori inkubandid - 90€ (sisaldab km)
Loomeinkubaatori vilistlased - 120€ (sisaldab km)
Tallinn Design House ettevõtted - 120€ (sisaldab km)
Partnerid (Tartu Loomemajanduskeskuse ja SA Pärnumaa Arenduskeskuse ettevõtted) - 120€ (sisaldab km)
Kõik teised huvilised - 150€ (sisaldab km)

*Hind sisaldab koolitusi, toitlustust, ööbimist ning meelelahutust. Täpsem kava e-maili teel vahetult enne Suvekooli.

Registreeri kohe, sest kohtade arv on piiratud!
Kohtumiseni suvekoolis 2019!

Registreerimine:

Viimased uudised
Taani kroonprints abikaasaga tervitasid Eesti ettevõtteid Vordingborgis, kus Organic Estonia tutvustas Eesti maheriigi ideed ja Tallinn Designe House Eesti disaini
18.06.2019

Möödunud nädalavahetusel tähistati Taani lipu 800. aastapäeva üle kogu Taani. Ühes ammustest pealinnades Vordingborgis  tähistati Taani lipu Dannebrogi väärikat aastapäeva festivaliga, kus ühise väljapanekuga olid esindatud Eesti disaini- ja maheettevõtted. Eesti väljapanekut Vordingborgis külastasid paljud taanlased, nende seas  Taani kroonprints Frederik ja kroonprintsess Mary.  „Taani on tuntud disainiriik ja meil on hea meel,...

LOE LISAKS
Eesti disaini- ja maheettevõtted on ühise väljapanekuga esindatud Taanis
13.06.2019

Eesti disaini- ja maheettevõtted on ühise väljapanekuga esindatud Taani lipu 800. aastapäeva auks korraldataval festivalil 14.-15. juunil 2019 Vordingborgis, Taanis. Tänavu tähistatakse  800 aastat Taani tähtsaima legendi sünnist, mis ilmekalt kinnitab Eesti ja Taani sidemete pikaealisust - olevat ju siinsamas Maarjamaal keset lahingumöllu langenud sinisest taevalaotusest taanlaste punavalge ristilipp Dannebrog. Suurt...

LOE LISAKS