2017. aasta kevadel avatud Eesti disaini esindusruum Tallinn Design House on uuenduslik multifunktsionaalne keskkond, kus toimuvad interaktiivsed kohtumised disaini ja moega.

Rotermanni kvartalis paikneva esindusruumi avamisega laiendame showroom ZERO° senist tegevust – nüüd on külastajatel võimalik tutvuda kogu Eesti disaini hõlmava esindusliku väljapanekuga moest mööblini. Meeldejääva ostukogemuse tagab stiilne inetrjöör ja eritähelepanu igale disainibrändile väljapanekus.

Esindusruumile annavad lisaväärtust kaasaegsed IT-lahendused, mille abil on disaineritele loodud võimalus reaalajas ja järelvaatamise abil oma brändi- ning tootetutvustuseks. Lisaks kaubandus- ja esitluspindadele pakume disaineritele võimalust viia läbi kontaktüritusi, kuna loodav keskkond on sobiv ka väiksemateks koosolekuteks, töötubadeks ja videoseanssideks. Kindlasti saab Tallinn Design House’st tulevikus atraktiivne kultuuriturismi sihtkoht ja loomeettevõtluse tugikeskus, kus Eesti disaini on võimalik tutvustada rahvusvahelisel tasandil.

Ootame Tallinn Design House’i inspireerivasse keskkonda oma sündmusi korraldama kõiki moe- ja disainikooslusi Eestist ning välismaalt!

Rohkem infot leiate Tallinn Design House
kodulehelt www.tallinndesignhouse.com