Visuaalide psühholoogia brändingus

AEG: 22.02.2023 kell 13:00 - 17:00

KOHT: Tallinna Loomeinkubaator, III korrus

Kuidas mõjutavad erinevad visuaalid klientide arusaama brändist? 22. veebruaril toimuval koolitusel keskendume visuaalide psühholoogiale brändingus -  millist tüüpi värvid, kirjatüübid, pildid ja mustrid jätavad millise mulje?

 

Koolitus aitab osalejatel leida oma brändi olemuse ja hääle, esteetilise stiili ja isikupära – kasutades lihtsat, loomingulist ja hõlpsasti õpitavat metoodikat, mis muudab ettevõtte brändi ja kodulehe parimatele klientidele visuaalselt atraktiivseks ning kiirendab igapäevast turundustegevust sotsiaalmeedias.

Teemad, mida käsitleme:

  • Osalejad õpivad tuvastama kujundusreegleid, mis aitavad meelitada õiget vaatajaskonda ja näevad professionaalsed välja.
  • Iga osaleja saab võimaluse avastada oma ettevõtte olemust ja seda, milliste märksõnadega seda kirjeldada saab.
  • Räägime visuaalse brändingu väärtusest ja sellest, kuidas see meie tulusid mõjutab.
  • Võrdleme erinevaid logosid ja brändikaarte ning analüüsime, millist tüüpi ettevõtetega on tegu ja kes on nende ideaalsed kliendid. Sellega kinnistame enda jaoks sobiva visuaalse brändingu tüübi ja mõistame, kuidas omavahel kombineerida fonte, värve, illustratsioone, fotostiili jmt.
  • Sekka tuleb ettevõtlusnippe, turundusnippe ja kogemusi päriselust.

Koolituse viib läbi Loomeinkubaatori mentor Victoria Silber. Victoria on pikaaegne koolitaja, mentor ja motivaator, kes on veetnud üle kümne aasta ettevõtlusmaailmas, töötades koos teiste ettevõtetega, õpetades digiturundust, luues ja hallates suurettevõtete e-kaubanduslikke veebilehti ning pakkudes töötube või konsultatsioone arenduskeskustele ja ettevõtjatele Taanis, Mehhikos, Saksamaal, Eestis ja Gruusiaski.

 

NB! Koolitus on mõeldud Loomeinkubaatori inkubantidele ja osalejate arv on piiratud!

Registreerimine:

Viimased uudised
Eesti ettevõtjad käivitasid esimese e-poodide pakendite ringlussüsteemi
24.01.2023

Eesti ettevõtted esitlesid Tallinnas uudset e-kaubanduse pakendite ringlussüsteemi, mille eesmärgiks on vähendada e-poodidest ostmisel tekkivate ühekordsete pakendijäätmete hulka. Süsteemiga liitunud e-kaupluste klientidel tekib võimalus tellida oma kaupa korduvkasutatavas pakendis ja saada pakendi tagastamise järel pandiraha tagasi. E-kaubanduse pakendite ringlussüsteem kannab nime Tango ja selle algatajad ning edasiarendajad on Eesti üht...

LOE LISAKS
Külastus Kesk-Eesti Ettevõtlusinkubaatorisse
23.01.2023

Uuel aastal jõudsime külla Kesk-Eesti Ettevõtlusinkubaatorile, mis on kõige uuem inkubaator Eestis. Kesk-Eesti inkubaator ühendab kolme maakonna ettevõtjad: Jõgeva, Viljandi ja Järva maakonna. Inkubaatori tegemistest andis ülevaate inkubaatori juhataja Olavi Israel.   Ringmajanduse võimalusi tekstiilivaldkonnas tutvustas Paragon Sleep AS'ist Innar Susi.   Seejärel võttis meid vastu TÜ Viljandi kultuuriakadeemia direktor...

LOE LISAKS