Tiina Saar-Veelmaa kogemuslugu: Kuidas huvist ja kirest hea teenus kokku keeta?

Tiina Saar-Veelmaa on psühholoog, koolitaja ja nõustaja, kelle peamisteks uurimisteemadeks on tööõnn, tasakaalus elu ja terviklik töökultuur.

 

14. novembril tuleb ta jagama oma kogemuslugu teenusettevõtte ja persoonibrändi üles ehitamisest. Kuidas alustada? Kui kaua võtab aega turul tuntuks saamine? Mis igapäevaselt ettevõtte arendamist inspireerib ja edasi viib? Millised on olnud suurimad õnnestumised ja läbikukkumised?

 

Aastatel 2011-2017 tegutses Tiina Saar-Veelmaa tarkvaraarendusettevõtte AS Proekspert tööõnnespetsialistina ja disainis omanäolise personalifilosoofia, millega võitis 2017. aastal Euroopa äriauhindade konkursil (European Excellence Awards in Human Resources) I koha, edestades sellega Coca-Cola European Partners Germanyit, Deutsche Telekomi ja Henkelit. .

Tiina on Happy Workplace-i üks asutajatest ja loonud uue ajastu juhtimise tarkvarasid, nagu HappyMe.ee, Healthyme.ee jm. Ta oli Sotsiaalministeeriumi kureeritava programmi Peresõbraliku tööandja märgis üks loojatest ja organisatsioonide assessor ja konsultant. Tiina on kirjutanud seitse raamatut, millest viimane on “Tööga õnnelikuks”. Ta on toimetanud erialaseid ajakirju ja on Edasi kaasautor. Aastatel 2009 – 2011 oli ta menuka telesaate Tööotsija kaassaatejuht Eesti Rahvusringhäälingus ja vedanud ka Äripäeva raadio hommikuprogrammi. 

Lisaks sellele, et Tiina on alates 2001. aastast proovinud jälile jõuda tööõnne valemile – inimeste tööalase pühendumise ja organisatsioonide kasvu seoste uurimisele ning kirjutanud sellest ka teadustöö, on ta õppinud hiljuti Soomes Meisner näitlejaks ja DJ-ks. Tema tasakaalustajateks on loodus, luue, teater, kunst ja liikumine.

 

Üritus on tasuta, aga vajalik on registreerimine! Üritus toimub Loomeinkubaatoris kohapeal (Veerenni 24C).