Raamatupidamine lihtsaks väikeettevõtjatele

Toimub arutelu vormis seminar, et teha finantsjuhtimine ja raamatupidamine väikeettevõtete jaoks arusaadavamaks. Seminaril räägitakse järgmistest teemadest:

  • Raamatupidamise baaspõhimõtted;
  • Raamatupidamine vs igapäevane äri;
  • Finantsjuhtimise baaspõhimõtted;
  • Toodete/teenuste omahinna arvestuse baaspõhimõtted;
  • Raamatupidamisprogrammide erinevused;
  • Kas teha ise või leida raamatupidaja.

Seminari viivad läbi Booky OÜ asutajad Kreete Reimann ja Enrico Laks.

Kreete Reimann on Booky OÜ asutaja ning ettevõtete omandamis- ja ühinemistehingute spetsialist. 2010. aastal asus ta tööle PwC-s, olles eelnevalt praktiseerinud AS-is Baltika. Kreete juhtis AS-is PricewaterhouseCoopers Advisors (PwC) riskijuhtimis- ja siseauditi teenuste valdkonda, koordineerides vastavate meeskondade tööd ning nõustades suurettevõtteid nagu näiteks Elering, ERR ja Tallinna Lennujaam. PwC-s osales Kreete aktiivselt ka tehingute nõustamisgrupi projektides konsultandina, olles mitmetes keerukates restruktureerimis- ja ettevõtete omandamisega seotud töödes juhtivkonsultant. Booky OÜ’s on Kreete olulisemateks vastutusaladeks ettevõtte üld- ja strateegiline juhtimine, arendusmeeskonna töö koordineerimine, turundustegevuse planeerimine ja juhtimine ning arendatava raamatupidamis- ja finantsjuhtimistarkvara sisuküsimuste nõustamine.

Enrico Laks on Booky OÜ asutaja ning ettevõtete omandamis- ja ühinemistehingute spetsialist ja finantskonsultant, kes töötas aastatel 1994 kuni 2012 audiitor- ja konsultatsioonifirmas PwC. Liitudes PwC-ga 1994. aastal, alustas ta auditiosakonnast ning spetsialiseerus tehingute nõustamisele 1998. aastal, saades PwC Eesti tehingute nõustamise üksuse juhiks. Enrico juhtis kõiki olulisemaid PwC Eesti üksuse nõustatud ettevõtete omandamis- ja ühinemistehinguid ajavahemikul 1999 kuni 2012, olulisemateks teenindatud klientideks (kaasa arvatud Opinio Finance OÜ kliendid) on muuhulgas Eesti Energia, Tallinna Kaubamaja Grupp, BaltCap, Äripäev ja paljud teised. Booky OÜ-s on Enrico olulisemateks vastutusvaldkondadeks arendatava raamatupidamis- ja finantsjuhtimistarkvara raamatupidamistehnilised ja finantsanalüüsi küsimused.

Seminar on tasuta.
Vajalik on eelnev registreerimine.