Seminari eesmärgiks on mõelda läbi, kuidas oma ettevõttes müügitööd planeerida ja äriklientidega suhelda. Sellele lisaks kuulame, kuidas teha koostööd jaekaubandusega ja kuidas mõtleb ostujuht.
10:00 -11:45 Katrin Kiviselg:
- Kuidas teha müügiplaane ja püstitada eesmärke?
- Kuidas ehitada üles müügiprotsesse?
- Kuidas võtta ühendust potensiaalse ärikliendiga ja hoida temaga pikaajalist koostööd?
12:00 – 12:45 Kätlin Häninen:
- Kuidas jaeketiga ühendust võtta ja pikaajaliselt suhelda?
- Kuidas jaekett oma portfelli tooteid valib?
- Kuidas jaekett tooteid hinnastab?
Katrin Kiviselg alustas oma karjääri müües raamatuid ukselt-uksele Ameerikas ettevõttes Southwestern Advantage, kus ta kasvas müügijuhiks ning hiljem värbas ja koolitas müügimeeskondi nii Eestist kui Venemaalt. Hiljem aitas ta Kanada ettevõttel LGFG Fashion House laieneda Euroopasse, tehes alguses müüki Pariisis ja paari aastaga laienes ettevõte ka Brüsselisse, Luksemburgi ja mujale Euroopasse.
Täna nõustab Katrin Eesti start-up ettevõtteid ja aitab luua müügistruktuure ja -strateegiaid. Ta on mentoriks näiteks Startup WiseGuys ning Superangel fondil.
Kätlin Häninen omab 20 aasta pikkust töökogemust Kaubamajas, mille jooksul on ta tegutsenud erinevate osakondade ostu – ja ka kaubandusjuhina. Täna on Kätlin Kaubamaja moevaldkonna kaubandusjuht ja vastutab kõikide moevaldkonde osakondade eest (Naiste-Meeste-Laste mood, jalatsid ja aksessuaarid). Oma igapäevatöös tegeleb ta eelarvestamise, osakondade arendamise, kampaaniate planeerimise, brändide valmise ja läbirääkimistega.
Osalustasu:
Loomeinkubaatori, Tartu LMK ja Tehnopoli inkubantidele tasuta.
Loomeinkubaatori vilistlastele, TDH disaineritele, Kaubandustööstuskoja liikmetele, Tartu LMK vilistlastele, EFF disaineritele, Loomeinkubaatori üürnikele soodushind 20€+km (registreerides vali partner)
Kõik teised ettevõtted ja eraisikud 25€+km
Käesolev seminar on toetatud projekti “Loomemajanduse ettevõtete konkurentsivõime, jätkusuutlikkuse, ekspordivõimekuse ja teiste majandussektoritega koostöö arendamine 2020-2021” (EU53522) raames. Seminaril osalemine on osalevatele ettevõtetele käsitletav vähese tähtsusega abi saamisena.