Töötuba: Läbirääkimised – Kuidas? Kellele? Mida?

Läbirääkimine tähendab dialoogi kaudu kokkuleppele jõudmise poole püüdlemist. Ettevõtjana on vaja läbirääkimisi pidada erinevates olukordades – lepingu koostamiseks, koostööpartneri leidmiseks, teenuse tingimustes kokkuleppele jõudmiseks jpm.

Läbirääkimiste workshopis osalenu omandab teadmised läbirääkimiste kui teise poole ootuste struktureerimise süsteemi kohta, osates selle läbi läbirääkimis ette valmistada, vastastikku kasulikult läbi viia, close’ida ning tsüklit korrata, mis iganes teemal.

Kohapeal lahendatakse ka läbirääkimiste stimulatsioon, selleks, et koheselt proovida ja rakendada uusi teadmisi.

Läbirääkimiste workshopi viib läbi Loomeinkubaatori mentor Georg Merilo. Georg Merilo on läbirääkimiste ekspert ja koolitaja alates 2002. Ta on kutseühingu Läbirääkijate Gild asutajaliige, Eesti Konsultantide Assotsiatsiooni liige. 

Tema praktiliste õpetuste järgi on läbirääkimisi õppinud ja neid õigesti ette valmistama, läbi viima ja pooltele võidukalt close’ima harjutanud sadu ettevõtete ja organisatsioonide töötajaid ja omanikke. Georgi klientideks on olnud Cleveron, Nortal, Konekesko, Eesti Energia jpt.

 

NB! Workshopis on maksimaalne osalejate arv 15!

Workshop toimub kohapeal. Lähtudes valitsuse piirangutest, siis palume kohapeal näidata tõendit Covid-19 vastu vaktsineeritusest.

Käesolev seminar on toetatud projekti “Loomemajanduse ettevõtete konkurentsivõime, jätkusuutlikkuse, ekspordivõimekuse ja teiste majandussektoritega koostöö arendamine 2020-2021” (EU53522) raames. Seminaril osalemine on osalevatele ettevõtetele käsitletav vähese tähtsusega abi saamisena.