Kohtumine Loomeinkubaatori uute brändidega Tallinn Design House’is

Tallinn Design House avab märtsis Tallinna Loomeinkubaatori programmis osalevate ettevõtete eriväljapaneku. Eriväljapaneku fookuses on kolm põnevat kodumaist brändi: NirgiWabrik, Kristiina Ploom Jewellery ja mySKIN Looduskosmeetika.
 
Eriväljapaneku pidulik avamine toimub 15. Märtsil kell 17 Tallinn Design House’is Rotermanni 14.
Kõigil on võimalus osa saada põnevast õhtust, kus disainerid toovad teieni brändi loomise lood ning räägivad oma tegemistest lähemalt!
 
◾ 𝗡𝗶𝗿𝗴𝗶𝗪𝗮𝗯𝗿𝗶𝗸 disainib ja toodab luksuslikest lõngadest unikaalseid käsitöökudumeid, mis on valminud nullkulu printsiibil. NirgiWabriku kudumid on mõeldud julgetele trenditeadlikele nautlejatele, kes peavad lugu ajatust disainist, kvaliteetsetest materjalidest, pehmusest, värvidest ja mugavusest. Kõik tooted on valminud käsitööna hoolikalt valitud lõngadest ning iga toode sümboliseerib tänulikkust iidse käsitöötehnika vastu, mis aitab meid hoida turvaliselt soojas.
 
◾ 𝗞𝗿𝗶𝘀𝘁𝗶𝗶𝗻𝗮 𝗣𝗹𝗼𝗼𝗺 𝗝𝗲𝘄𝗲𝗹𝗹𝗲𝗿𝘆 asutaja Kristiina Ploom on ehtekunstnik, kelle looming on minimalistlik, kaasaegne ja samas ajatu disainiga. Kollektsioonist võib leida säravaid kõrva-ja kaelaehteid aga ka skulptuurseid sõrmuseid. Ehted on loodud kaasaegset lihtsat vormi, autoriloomingu erilisust ning kestvat kvaliteeti hindavale kliendile. Ehted valmivad tema Tallinna stuudios käsitööna, taaskasutatud hõbedast ja kullast. Kasutades väärismetalle ja ehtekivisid, vahel ka klaasi, loob kunstnik väikseformaadilisi kantavaid vorme, inspireeritud skulptuursetest vormidest ja kujunditest, tihti leitavad modernlistlikus ning kaasaegses arhitektuuris ja interjööris.
 
◾ 𝗺𝘆𝗦𝗞𝗜𝗡 brändi taga seisavad kaks Saaremaalt pärit noort naist, õde, kes soovivad tuua päikest killuke lähemale kõigile, kes hoolivad kaunist jumest terve aasta.
Kõik toodete koostisosad on välja valitud tõelise hoolega, mis on ülimalt nahasõbralikud ja naturaalsed. mySKIN Looduskosmeetika toodetega saab särada kauni jumega ning nahk on niisutatud ja hoitud. mySKIN’i arbuusi päevitusgeel on ka Anne&Stiil Ilulemmik 2023.
 
Eriväljapanek on tutvustamiseks ja ostmiseks Tallinn Design House-is kuni 30. juunini 2023.
 
Anna oma tulekust pidulikule avamisele teada SIIN ➡ https://forms.gle/Us4QC4P3Fu5Hu7Dh8