fbpx Põhilise sisu juurde

Kui hästi tunned sa oma kliente ja tead, mis neile on oluline?

Turule tulles võib juhtuda, et tehakse toode-teenus, mis ei kõneta nii nagu planeeritud. Põhjus – ei räägita (potentsiaalsete) klientidega enne piisavalt või toode/teenus ei toimi oodatud viisil. Ei saada aru klientide vajadusest ja harjumustest.

Koolitaja Mari Arnover jagab läbi praktiliste näidete lihtsaid tööriistu ja nippe, kuidas näha enda brändi läbi kliendi silmade ja seeläbi luua klientidega tugev suhe.

 

Koolitusel tulevad arutlusele järgmised teemad:

  • Kes on sinu kliendid? Sihtrühmad? Mis on persoona?
  • Kuidas aru saada mida klient tahab, kui ta veel isegi ei tea?
  • Mida sina arvad, e tkliendid vajavad?
  • Mida tegelikult kliendid vajavad ja mis probleemi nad lahendavad?
  • Mida Sinu kliendid väärtustavad ja mille eest on nad valmis (lisaks) maksma?
  • Kuidas klientidelt ausat tagasisidet saada?
  • Milliseid tööriistu millal kasutada?
  • Milliseid küsimusi tasub küsida, milliseid ei tasu?
  • Kuidas kujundada väärtuspakkumine klienditagasiside baasil (potentsiaalsete ja olemasolevate klientide tagasiside).

 

Koolituse viib läbi Mari Arnover, kes on ettevõtja ning kelle kirg on äriarendus, suure pildi nägemine. Teda inspireerivad inimesed ja nende tegelikest vajadustest aru saamine. Missiooniks on aidata korrastada ettevõtte brändi ja kasutajakogemust, et tekiks rohkem teenuseid ja tooteid, mida inimestel on vaja ja mida nad fännavad.

Maril on 15-aastane pagas turundaja ja teenusedisainerina nii teenuse pakkuja kui tellijana, palgatöötaja kui ettevõtjana. Viimaste aastatega on ta keskendunud kliendiuuringutele ning pakub oma kogemusi mentorina. Rohkem infot www.kliendiuuringud.ee

 

Osalustasu:

Loomeinkubaatori, Tartu LMK ja Tehnopoli inkubantidele tasuta.

Loomeinkubaatori vilistlastele, TDH disaineritele, Kaubandustööstuskoja liikmetele, Tartu LMK vilistlastele, EFF disaineritele ja Veebimajutuse liikmetele soodushind 20€+km

Kõik teised ettevõtted ja eraisikud 25€+km

Formaat: webinar

Käesolev seminar on toetatud projekti “Loomemajanduse ettevõtete konkurentsivõime, jätkusuutlikkuse, ekspordivõimekuse ja teiste majandussektoritega koostöö arendamine 2020-2021” (EU53522) raames. Seminaril osalemine on osalevatele ettevõtetele käsitletav vähese tähtsusega abi saamisena.