Finantsid korda! 3. Toote/teenuse omahind ja ettevõtte finantsprognoosid

Toome teieni kolmest teemast koosneva seminaride programmi, mis keskendub täpsusele ja numbritele. Jagame teadmisi raamatupidamisest, lepingute koostamisest, aga ka sellest, kuidas arvutada oma toote või teenuse omahinda ja kasumlikult planeerida väike-ettevõtte finantse. Tule võta osa ja tee uute teadmiste abil uue aasta alguses oma ettevõtte finantsid korda!

Seminaril räägime, kuidas kujuneb toote või teenuse omahind ning ettevõtted saavad mentori juhendamisel omahinna arvutused läbi teha, kui ettevõtte kohta on võimalik koolituse hetkel leida vajalikul määral lähtematerjali. 

Seejärel vaatame ettevõtte finantsmudelit tervikuna, tutvume lihtsa eelarvestamise töövahendiga ning paneme paika müügimahud. Kohandame tulusid ja kulusid nii, et joonistuks välja kasumlik. 

Seminari viib läbi Tallinna Loomeinkubaatori ärimentor Kari Maripuu.

Formaat: NB! Toimub veebi vahendusel. Kõigile registreerujatele saadame juhised Zoomiga liitumiseks. 

Seminar on mõeldud Loomeinkubaatori inkubantidele, vilistlastele ja Tallinn Design House disaineritele ning Tehnopoli ja LMK inkubantidele. Seminar on osalejatele tasuta, vajalik eelregistreerimine. 

Käesolev seminar on toetatud projekti “Loomemajanduse ettevõtete konkurentsivõime, jätkusuutlikkuse, ekspordivõimekuse ja teiste majandussektoritega koostöö arendamine 2020-2021” (EU53522) raames. Seminaril osalemine on osalevatele ettevõtetele käsitletav vähese tähtsusega abi saamisena.