Eelinkubatsioon: Pitching paneel

Tallinna Loomeinkubaator alustab eelinkubatsiooni programmiga, mille eesmärk on innustada ja võimendada alustavaid ettevõtteid, jagades ettevalmistavaid teadmisi äri edukaks alustamiseks.

 

Koolituste programmi käigus aitame välja töötada ärimudeleid ja luua väärtuspakkumine nii sõnade kui visuaali kaudu. Samuti kujundame toote/teenuse hinna, ja loome  turundusstrateegia ning valime sobivad turunduskanalid. Lisaks koolitustele saab ettevõte konsultatsioonil individuaalse toe ettevõttele vajalike tegevuste efektiivseks rakendamiseks.

Samuti avaneb võimalus oma ettevõtet pitchida nii teistele osalejatele kui ka hindamiskomisjonile, kes valib osalejate seast kõige edukama ettevõtte.

Ajakava:

Eelinkubatsioon toimub 11.03.2021 – 08.04.2021

  •  11.03.2021 Ärimudel ja äri arendamine 1nspiring lõuendi meetodil (Bart Jenezon) Lisainfo
  • 18.03.2021 Väärtuspakkumine (Jana Kukk) Lisainfo
  • 25.03.2021 Toote/teenuse hinna ja tasuvuse kujundamine (Kari Maripuu) Lisainfo
  • 30.03.2021 Turundus: Kanalite valik (Helen Unt) Lisainfo
  • 08.04.2021 Pitching  paneel Lisainfo

Eelinkubatsiooni finaal: Pitching paneel

Hea võimalus saada tagasiside oma ettevõtte esitlemisel, kuhu kaasame ekspertidest žürii. 

1. koolitus: Ärimudel ja äri arendamine 1nspiring lõuendi meetodil 

Praktilise töötoa käigus koostatakse tegevuskava Sinu ärile ning selleks kasutatakse koolitaja enda loodud metoodikat ja ärimudeli koostamise lõuendit.  

1nspiring on üles ehitatud võttes arvesse teisi juba tuntud äriteooriaid, nagu Simon Sineki Kuldne Ring või Alexander Osterwalderi Väärtuspakkumise Disain, luues fookuse nende kõigi vahel. Koolituse viib läbi Bart Jenezon, tunnustatud ärimentor Amsterdamist, kellel on kogemust paljude Smartcity/Media/Fintech & IoT ettevõtetega.  Lisainfo

2. koolitus: Väärtuspakkumine

Iga ärimudeli kesksel kohal on väärtuspakkumine, mis on kombinatsioon kliendi vajadustest ja ettevõtte poolt pakutavast väärtusest. Hea väärtuspakkumise aluseks on kliendi tundmine ja tema vajaduste mõistmine.

Selleks, et tänapäeva tihedas konkurentsis ellu jääda peab ettevõte oskama tuvastada ja lahendada kliendi jaoks kriitilisi probleeme ning neid oma turundustegevuses selgelt ja lihtsalt kommunikeerima. Koolituse viib läbi Jana Kukk. Lisainfo

3. koolitus: Toote/teenuse hinna ja tasuvuse kujundamine

Koolituse läbija saab ülevaate, kuidas arvutada toote omahinda ja kuidas juhtida ettevõtet nii, et peale tegevusrõõmu lõpeb ettevõtte majandusaasta ka kasumiga. Koolituse viib läbi Tallinna Loomeinkubaatori ärimentor Kari Maripuu. Lisainfo

4. koolitus: Turundus: Kanalite valik

Koolitus annab ülevaatliku pildi tänapäevastest turunduskanalitest ja baasoskused selles värvilises maailmas orienteerumiseks. Koolituse käigus loob ettevõtja oma esimese turundusstrateegia ning kaardistab ülesanded, millega kohe tegelema hakata. Koolitust viib läbi Tallinna Loomeinkubaatori ärimentor Helen Unt. Lisainfo

 

Osalustasu:

Kogu programmi hind 65€+km (registreerides vali kogu programm või eraisiku puhul eraisik)

Ühe koolituse hind 25€+km (ei sisalda konsultatsioone – registreerides vali üks koolitus)

Loomeinkubaatori, Tartu LMK ja Tehnopoli inkubantidele tasuta.

NB! Esimesed 20 registreerijat saavad füüsilise ärimudeli koostamise raamatu.

 

Hind sisaldab:

  •   4 seminari, kus on ühendatud teooria ja praktiline osa
  •   2  individuaalset konsultatsiooni
  •   Pitching paneel

 

Käesolev seminar on toetatud projekti “Loomemajanduse ettevõtete konkurentsivõime, jätkusuutlikkuse, ekspordivõimekuse ja teiste majandussektoritega koostöö arendamine 2020-2021” (EU53522) raames. Seminaril osalemine on osalevatele ettevõtetele käsitletav vähese tähtsusega abi saamisena.