SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid on tegutsenud alates 2006. aastast ning kaasa aidanud üle 400 ettevõtte arengule. Loomeinkubaatori programmis osaleb igal aastal 50 ettevõtet tehnoloogia startupidest tootvate disaineriteni. Tallinn Design House’is on esindatud üle 100 eesti disainerbrändi.

Inkubaatoris pakume ettevõtjatele individuaalset kuni 24 kuu pikkust arenguprogrammi, mille raames panustavad äri kasvamisse inkubaatori konsultandid ning oma ala tippekspertidest ärimentorid. Lisaks toimub inkubaatoris erinevaid ettevõtlusalaseid koolitusi ning ühiskülastusi messidele ja konverentsidele. Iga kuue kuu järel toimub ettevõtte vahehindamine,  mille raames analüüsitakse ettevõtte progressi ja seatakse eesmärgid järgnevaks poolaastaks.

Inkubatsiooniteenuse
kuutasu on 75€+km,
esimesel poolaastal 
kehtib soodushind 50€+km.

24

kuud
Ootused liitujale

Tallinna Loomeinkubaatori klientideks on loome- ja tehnoloogiavaldkondade ettevõtted. Loomeinkubaatori sihtgruppi kuuluvad:

tootvad disainerid, kes tegutsevad toote-, moe- ja aksessuaaride valdkonnas; 
loovinsenerid, kes tegelevad digitaalse disaini, audiovisuaalse sisu loomisega ja muude seotud tehnoloogiavaldkondadega;
zero-waste start-upid.

Erandkorras võtame vastu ka ideetasandil projekte, mis on unikaalse väärtuspakkumisega ning mille eesotsas on kõrgelt motiveeritud ja kasvuambitsiooniga ettevõtjad.

 

SAADA AVALDUS