Tallinna Loomeinkubaator on tegutsenud alates 2006. aastast ning kaasa aidanud üle 350 ettevõtte arengule. Inkubatsiooniprogrammis osaleb jooksvalt 40 ettevõtet, kelle hulgas on nii tootvaid disainereid kui tehnoloogiavaldkonna esindajaid.

Inkubaatoris pakume ettevõtjatele individuaalset kuni 24 kuu pikkust arenguprogrammi, mille raames panustavad äri kasvamisse inkubaatori konsultandid ning oma ala tippekspertidest ärimentorid. Lisaks toimub inkubaatoris erinevaid ettevõtlusalaseid koolitusi ning ühiskülastusi messidele ja konverentsidele. Iga kuue kuu järel toimub ettevõtte vahehindamine,  mille raames analüüsitakse ettevõtte progressi ja seatakse eesmärgid järgnevaks poolaastaks.

Inkubatsiooniteenuse
kuutasu on 75€+km,
esimesel poolaastal 
kehtib soodushind 50€+km.

24

kuud
Ootused liitujale

Tallinna Loomeinkubaatori kliendiks on peamiselt loomeettevõtted, kuid ka tehnoloogiavaldkondade ettevõtted, kelle tooted on seotud loomemajandusega. Loomeinkubaatori sihtgruppi kuuluvad:

tootvad disainerid, kes tegutsevad toote-, moe- ja aksessuaaride valdkonnas; 
loovinsenerid, kes tegelevad digitaalse disaini, audiovisuaalse sisu loomisega ja muude seotud tehnoloogiavaldkondadega;
loomevaldkonna start-upid.

Erandkorras võtame vastu ka ideetasandil projekte, mis on unikaalse väärtuspakkumisega ning mille eesotsas on kõrgelt motiveeritud ja kasvuambitsiooniga ettevõtjad.

 

SAADA AVALDUS

Liitumine

Liitumisprotsess koosneb järgmistest etappidest:

liitumisavalduse täitmine; 
— kohtumine Loomeinkubaatori konsultantidega;
— äri tutvustuse ja finantsprognooside ettevalmistus;
— ettevõtte esitlemine hindamiskomisjonile.

Programmiga liitumiseks saab avalduse täita siin.