Olev Peters

26. okt 2023

Olev omab 25 aastast kogemust rahvusvahelises kaubanduses ja tööstuses. Ta on tegelenud aja- ja kuluefektiivsete tarnelahenduste väljatöötamisega, tarneahela juhtimisega ning laovarude optimeerimine jae- ja hulgikaubanduses. Lisaks eelnevale on ta tegelenud müügijuhtimise ning äriarendusega ning käivitanud frantsiisiketi. Olev usub, et edu tema senistes ettevõtmistes on tulnud eelkõige tänu pühendumusele, kõrgele enesemotivatsiooni võimele ja oskusele kaasata ning juhtida inimesi.

Olev on ettevõtja ja tegeleb igapäevaselt Tarceta ärianalüütika lahenduse väljatöötamise ja klientide nõustamisega. Ta on lõpetanud Tallinna Ülikooli halduse- ja ärikorralduse erialal ning on omandanud magistrikraadi Tartu Ülikooli majandusteaduskonnas strateegilise juhtimise erialal. Magistritöö raames uuris ta suure rahvusvahelistumise ambitsiooniga iduettevõtete edutegureid.

Lisaks on ta uurinud ettevõtete tulemuslikkuse jälgimise ja eesmärkide seadmisega seonduvaid väljakutseid, ning usub, et OKR’ide rakendamine aitab ettevõtetel ja organisatsioonidel strateegilisi eesmärke saavutada.

Teemad millega Olev saab aidata:

  • Ostujuhtimine ja varude optimeerimine;
  • Äriarendus;
  • OKR’ide rakendamine