Warning: Undefined array key "session_id" in /data01/virt77067/domeenid/www.inkubaator.tallinn.ee/htdocs/wp-content/themes/Reaktiiv/page-templates/events.php on line 60

Kuidas LinkedIn’I ettevõtte turundamiseks kasutada?

AEG: 19.06.2024 kell 10.00-12.00

KOHT: Loomeinkubaator, Veerenni 24C / Zoom

LinkedIn pakub ettevõtte turundamisel ainulaadseid võimalusi professionaalse võrgustiku loomiseks ja brändi usaldusväärsuse tõstmiseks. LinkedIn võimaldab jõuda otsustajate ja valdkonna juhtideni, soodustades äritehinguid ja koostöövõimalusi.

 

LinkedIn'i koolitusel käsitleme põhifunktsioone, eripärasid, eeliseid ja puudusi ettevõtte turundamisel. Saame teada, millised on parimaid praktikaid sisuloomeks ning olulisemad tegevused isiklike ja ettevõtte kontode haldamiseks. Koolitusel saab praktilisi teadmisi ja oskusi, mis aitavad kasutada LinkedIn'i tõhusalt oma ettevõtte kasvuks ja brändi tugevdamiseks.

 

Koolitusel osalenu mõistab ja oskab luua seoseid LinkedIn’is tehtavate turundustegevuste ja oodatavate ning reaalsete tulemuste vahel. Osaleja teab kuidas korrastada üksikisiku konto ja kuidas üles ehitada ettevõtte konto.

Koolituse järel toimuvad ka grupimentorlused. Anna registreerimisvormis teada, millisel kuupäeval soovid osaleda. Igal grupimentorlusel saab osaleda maksimaalselt 4 ettevõtjat ja toimuvad Zoomis.

  • 02.07 kell 10-11
  • 04.07 kell 10-11
  • 10.07 kell 10-11

Koolituse viib läbi Matis Metsala. Matis Metsala töötab rahvusvahelises digitaalmeedia ettevõttes Adform, Balti müügidirektorina. Enne Adformi siirdumist töötas Matis Httpool Baltics’i Eesti maajuhina, mis on Balti riikides Facebooki, Twitteri, LinkedIn’i jt sotsiaalvõrgustike reklaamimüügi eksklusiivne ametlik esindaja. Matis on töötanud turunduse ja turunduskommunikatsiooni alal alates 1996. aastast, olnud Delfi käivitanud meeskonna liikmena Eesti veebireklaami turu sünni juures, töötanud erinevatel ametikohtadel nii agentuuri, meediakanali kui kliendi poolel. Viimased kümmekond aastat toimetanud ka koolitaja, konsultandi, nõustaja ja ka freelancerina turundusküsimustes. 

Koolitus on mõeldud vaid Loomeinkubaatori inkubantidele. Osaleda on võimalik veebis ja kohapeal. 

Registreeri siin: https://forms.gle/V2gLkivKhGqMsKRLA

Viimased uudised
Antoniuse õuel avatakse Eesti disaini tutvustav näitus KUMMARDUS
29.05.2024

Eesti disaini tutvustav fotonäitus KUMMARDUS rändab sel suvel Tartusse. Näitus avatakse 7. juunil kell 18 Antoniuse õuel (Lutsu 3-5, Tartu) osana Estonian Fashion Festivali lisaprogrammist. Avamisel tutvustavad projekti tagamaid loovjuht Piret Puppart ja produtsent Anu Lõhmus. Kummarduse fotolugu räägib Eesti disaini juurtest ja selle sidemetest pärandkultuuriga. Sõna kummardus sümboliseerib tänuavaldust...

LOE LISAKS
Tallinn Design House’i 7. sünnipäev: fookuses taaskasutus moemaailmas
21.05.2024

Päikeselisel reedel, 17. mail, tähistas Tallinn Design House seitsmendat sünnipäeva. „Seitse aastat on ühe moepoe ja disainerite ühisturundusplatvormi jaoks juba päris märkimisväärne saavutus,“ rääkis Tallinn Design House’i juhataja Anu Lõhmus. „Oleme südamest tänulikud tublidele disaineritele, kes vaatamata keerulisele majandusolukorrale on täis tegutsemistahet ning loomingulisust ja leiavad uusi ärimudeleid. Tänu neile...

LOE LISAKS