Warning: Undefined array key "session_id" in /data01/virt77067/domeenid/www.inkubaator.tallinn.ee/htdocs/wp-content/themes/Reaktiiv/page-templates/events.php on line 60

Kuidas ettevõttes protsesse efektiivsemaks muuta?

AEG: 20.05.2024 kell 14.00 - 16.00

KOHT: Tallinna Loomeinkubaator Veerenni 24C, III korrus

Keegi meist ei taha kulutada oma väärtuslikku tööaega tüütutele administratiivsetele tegevustele. Kui ettevõttes on protsessid ja süsteemid paigas, siis tekib lisaaega, mida saab kasutada päriselt väärtuse loomisele. Head protsessid ja süsteemid võimaldavad ettevõttel ka oma tegevustest paremat ülevaadet omada ning vähem pimeduses kobada!

 

Seminaril räägime, kuidas luua oma ettvõttes efektiivseid süsteeme ja kuidas valida sobivaid tööriistu. Sellele lisaks tutvume mitmete tuntud süsteemidega nagu Hubspot, Notion, Scoro ja Pipedrive.

Ajakava:

  • 14.00 – 15.00 “Kuidas ettevõttes protsesse efektiivsemaks muuta?” Kätlyn Nõmm
  • 15.00 – 15.15 Hubspoti ja Scoro tutvustus – Kätlyn Nõmm
  • 15.30 – 15.45 Pipedrive tutvustus – Sander Kahu
  • 15.45 – 16.00 Notion tutvustus – Lauri Linnamäe

 

Kätlyn Nõmm - Kätlyn on viimased kaheksa aastat töötanud Eesti tarkvara startupides, kus on peamiselt keskendunud äri- ja müügiprotsesside parendamisele läbi data ja tarkvara. Ta usub tugevalt Operationsi rolli tähtsusesse ettevõttes ning tegeleb igapäevaselt teadlikkuse tõstmisega Eesti turul läbi oma konsulteerimisettevõtte. 

Viimased kolm aastat on ta olnud Klausis, mis on klienditoe kvaliteediga tegelev Eesti startup, mis sellel aastal tegi exiti ja müüdi maha tarkvarahiiglasele Zendesk. Sealt on tulnud kirjeldamatu kogemus äriprotsesside pea nullist loomisel ja toetamisel (finants, müük, marketing, operations), ettevõtte müügiks valmistumisel ning nüüd Zendeski ja Klausi ärilise poole integreerimisel. 

Hubspot on sotsiaalmeedia ja veebiturunduse platvorm, mis pakub sisuhalduse, veebianalüütika, sihtlehtede, SEO, potentsiaalsete klientide haldamise ja klienditoe teenuseid.

Pipedrive on universaalne CRM platvorm. Seda saab kasutada protsesside sujuvamaks muutmiseks, müügitegevuste toetamiseks ja ettevõtte kasvu haldamiseks. 

Notion on tasuta produktiivsuse ja märkmete tegemise veebirakendus. See pakub organisatsioonilisi tööriistu, sealhulgas ülesannete haldamist, projekti jälgimist, ülesannete loendeid ja järjehoidjaid.

 

Üritus on TASUTA, aga vajalik on registreerimine: https://forms.gle/Mj4UD6tsJrhciz428

Viimased uudised
Antoniuse õuel avatakse Eesti disaini tutvustav näitus KUMMARDUS
29.05.2024

Eesti disaini tutvustav fotonäitus KUMMARDUS rändab sel suvel Tartusse. Näitus avatakse 7. juunil kell 18 Antoniuse õuel (Lutsu 3-5, Tartu) osana Estonian Fashion Festivali lisaprogrammist. Avamisel tutvustavad projekti tagamaid loovjuht Piret Puppart ja produtsent Anu Lõhmus. Kummarduse fotolugu räägib Eesti disaini juurtest ja selle sidemetest pärandkultuuriga. Sõna kummardus sümboliseerib tänuavaldust...

LOE LISAKS
Tallinn Design House’i 7. sünnipäev: fookuses taaskasutus moemaailmas
21.05.2024

Päikeselisel reedel, 17. mail, tähistas Tallinn Design House seitsmendat sünnipäeva. „Seitse aastat on ühe moepoe ja disainerite ühisturundusplatvormi jaoks juba päris märkimisväärne saavutus,“ rääkis Tallinn Design House’i juhataja Anu Lõhmus. „Oleme südamest tänulikud tublidele disaineritele, kes vaatamata keerulisele majandusolukorrale on täis tegutsemistahet ning loomingulisust ja leiavad uusi ärimudeleid. Tänu neile...

LOE LISAKS