Warning: Undefined array key "session_id" in /data01/virt77067/domeenid/www.inkubaator.tallinn.ee/htdocs/wp-content/themes/Reaktiiv/page-templates/events.php on line 60

Kuidas oma ettevõttes ringmajandust rakendada?

AEG: 25.04.2024 kell 10:00 - 12:30

KOHT: Tallinna Loomeinkubaator Veerenni 24C, III korrus

Tänapäeva ettevõtjad peavad oma igapäevategevuses aina enam tähelepanu pöörama jätkusuutlikkusele ja keskkonnasäästlikkusele.

Sellel teekonnal toetavad ettevõtet ringmajanduse põhimõtted. Mis on ringmajandus? Kuidas on see kasulik ettevõttele ja kuidas seda ettevõttes rakendada? 

Koolituse eesmärk on pakkuda osalejatele baasteadmisi ringmajandusest ning praktilisi lahendusi ja näiteid selle kasutamisvõimalustest ettevõttes. 

Koolitusel käsitletavad teemad: 

  • Mis on ringmajandus ja miks see on oluline? 
  • Millised on ringmajanduse põhimõtted? 
  • Mis on ringmajanduse ja lineaarmajanduse põhilised erinevused?  
  • Milliseid lahendusi ettevõttes rakendada? 
  • Millised on parimad praktikad, edulood? 

REGISTREERI SIIN: https://forms.gle/KKE9X94BW6hcmCfW9

Koolituse viib läbi Loomeinkubaatori rohevaldkonna projektijuht Kristel Mõistus. Kristel on enam kui 15 – aastase kogemusega projektijuht ärinõustamise, turunduse ja hariduse valdkonnas. Seejuures eksport ja rahvusvaheline koostöö on olnud läbivad tunnusjooned, töötades erinevates rollides nii era kui ka avalikus sektoris.

Loomeinkubaatoris on Kristel võtnud enda kanda ringmajanduse ja rohepöörde teemad, olles omandanud Rootsis Dalarna ülikoolis teaduskommunikatsiooni magistrikraadi. Kristel on varasemalt pikaajaliselt juhtinud Tallinna Tehnika- ja Teaduskeskust, nõustanud strateegilistes küsimustes tootmis- ja teenindusettevõtteid ning aidanud kaasa Eesti hariduse rahvusvahelisele turundamisele Education Estonia katusbrändi alt.

 

Koolitus toimub Loomeinkubaatoris kohapeal (Veerenni 24C).

Osalustasu: 

PS! Koolitus on osa terviklikust sarjast ja suunatud eelkõige programmis osalevatele ettevõtjatele.

Viimased uudised
Antoniuse õuel avatakse Eesti disaini tutvustav näitus KUMMARDUS
29.05.2024

Eesti disaini tutvustav fotonäitus KUMMARDUS rändab sel suvel Tartusse. Näitus avatakse 7. juunil kell 18 Antoniuse õuel (Lutsu 3-5, Tartu) osana Estonian Fashion Festivali lisaprogrammist. Avamisel tutvustavad projekti tagamaid loovjuht Piret Puppart ja produtsent Anu Lõhmus. Kummarduse fotolugu räägib Eesti disaini juurtest ja selle sidemetest pärandkultuuriga. Sõna kummardus sümboliseerib tänuavaldust...

LOE LISAKS
Tallinn Design House’i 7. sünnipäev: fookuses taaskasutus moemaailmas
21.05.2024

Päikeselisel reedel, 17. mail, tähistas Tallinn Design House seitsmendat sünnipäeva. „Seitse aastat on ühe moepoe ja disainerite ühisturundusplatvormi jaoks juba päris märkimisväärne saavutus,“ rääkis Tallinn Design House’i juhataja Anu Lõhmus. „Oleme südamest tänulikud tublidele disaineritele, kes vaatamata keerulisele majandusolukorrale on täis tegutsemistahet ning loomingulisust ja leiavad uusi ärimudeleid. Tänu neile...

LOE LISAKS