Warning: Undefined array key "session_id" in /data01/virt77067/domeenid/www.inkubaator.tallinn.ee/htdocs/wp-content/themes/Reaktiiv/page-templates/events.php on line 56

Ärimudel – Sinu ettevõtte alus

AEG: 09.04.2024 kell 9:00-12:30

KOHT: Tallinna Loomeinkubaator Veerenni 24C, III korrus

Iga alustava ettevõtja jaoks on oluline panna paika oma ärimudel.

See võimaldab läbi mõelda, millistest elementidest ettevõte koosneb, kuidas pakub väärtust oma klientidele ja eristub konkurentidest.  

Ärimudelit luues tekib mitmeid küsimusi, millele on vaja leida vastused. Kes on minu klient? Milline on ettevõtte väärtuspakkumine, ehk miks peaks klient toodet/teenust ostma ja mis probleemi see tema jaoks lahendab? Kellega tuleb teha koostööd? Millised on ettevõtte tulud ja kulud? 

Koolitusel keskendume järgnevatele teemadele: 

  • Ärimudeli olemus ja elemendid 
  • Tuntud ärimudelite tutvustamine ja kaasuse analüüs 
  • Väärtuspakkumine  

Koolituse käigus viiakse läbi ka praktiline ülesanne, mille käigus õpitakse, kuidas oma ärimudeli väärtuspakkumist esitleda ja kuidas teised seda mõistavad. Koolituse tulemusena mõistab osaleja, milline on ärimudeli olemus ja millistest elementidest see koosneb. Lisaks on võimalik saada kiiret tagasisidet koolitajalt ja teistelt osalistelt.  

Koolituse viib läbi Loomeinkubaatori mentor Kari Maripuu. Kari tegeleb ettevõtlusega üle 20-aasta ja seda peamiselt tehnoloogia valdkonnas, kuid kogemusi on omandatud ka palgatöötajana suurettevõtetes Telia ja IBM. Tema 2010. aastal asutatud tarkvara ettevõte Brightspark on pälvinud rahvusvahelise tunnustuse mitmetel ettevõtluskonkursil.  

Kari tugevused on personaalmüük ja müügi juhtimine, ettevõtte strateegiline juhtimine, teenuste eksport ja finantsplaneerimine. Ligi 20-aastane juhtimiskogemus on õpetanud Karile väga erinevaid juhtimisülesandeid ning andnud hindamatu pagasi erinevates olukordades äri arendamiseks. Kari on alates 2012. aastast olnud mentoriks EAS Ärimentorprogrammis ja Ajujahis ning viimased aastad aitab kaasa alustavatele ettevõtetele ka Tallinna Loomeinkubaatoris. 

Koolitus toimub Loomeinkubaatoris kohapeal (Veerenni 24C). 

Osalustasu: 

PS! Koolitus on osa terviklikust sarjast ja suunatud eelkõige programmis osalevatele ettevõtjatele.

Viimased uudised
Vaata, millised ettevõtted alustasid Loomeinkubaatori inkubatsiooniprogrammi
04.04.2024

Loomeinkubaatori uuenenud inkubatsiooniprogrammi on vastu võetud 13 uut ambitsioonikat ettevõtet. Programm kestab 9 kuud, ning selle aja jooksul panustavad äri kasvamisse inkubaatori konsultandid ning oma ala tippekspertidest ärimentorid. Lisaks toimuvad erinevad koolitused ja sündmused. Kevadel toimus kokku 2 hindamiskomisjoni, kus ettevõtete esitlust ja äri tutvustust hindasid Kari Maripuu, Krista Kink,...

LOE LISAKS
Šveitsi disainimaastiku eripärad ja võimalused Eesti disaineritele
02.04.2024

Märtsi keskel oli andekatel Eesti disaineritel Tallinn Design House’ist võimalus koos Loomeinkubaatoriga avastada õppereisi raames Šveitsi disainimaailma. Õppereisist võtsid osa kudumibrändi ALPAKA disainer Anni Ilves, Karl- Artur Korsar rõivabrändist KARL KORSAR, NüüD Cermicsi asutaja ja disainer Mariana Laan, ehtebrändi LÕÕM disainer Merle Randmäe ja Moco Socks brändi asutaja Kadrin Visse....

LOE LISAKS