Warning: Undefined array key "session_id" in /data01/virt77067/domeenid/www.inkubaator.tallinn.ee/htdocs/wp-content/themes/Reaktiiv/page-templates/events.php on line 60

Kuidas leida oma ettevõttesse õige inimene?

AEG: 25.04.2024 kell 13:00 - 15:00

KOHT: Tallinna Loomeinkubaator Veerenni 24C, III korrus

Sobivate töötajate leidmine läheb aina keerulisemaks. Paljude sektorite ja rollide puhul pelgalt avaliku konkursi korraldamisest enam ei piisa. Sinu potentsiaalsed uued töötajad on täna kuskil tööl ning ei ole ise tingimata aktiivselt tööd otsimas. Seetõttu tulebki ettevõtetel värbamises ning uute talentide leidmiseks olla palju proaktiivsem.

 

Aga kuidas siis ikkagi leida see õige inimene, kes sobiks ideaalselt ettevõtte kultuuri ja tiimiga? Kui ka sina tajud, et värbamine on keeruline ning tahad edaspidi olla värbamises efektiivsem, siis see koolitus on just sulle. Koolituse eesmärk on anda sulle teadmised sellest, kuidas enda jaoks selgeks saada, keda sa päriselt oma tiimi vajad, kuidas ta leida ning millega arvestada uue töötajaga töösuhte sõlmimisel ja tema sisseelamise toetamisel.

Koolitusel kuuleme:

  • Kuidas enda jaoks läbi mõelda, et keda tegelikult oma tiimi vajad?
  • Kuidas enda ettevõtte jaoks õige inimene tööturult üles leida?
  • Millega peaks arvestama sobiva kandidaadiga töötingimusi kokku leppides?
  • Kuidas kiire kasvu tingimustes pakkuda head onboardingut ehk toetada uue töötaja efektiivset sisseelamist?

 

Koolitsuel osaleja omandab teadmisi, kuidas panna paika otsitavale kandidaadile kehtivad ootused. Teab, kuidas õige inimene tööturult üles leida ja millega tuleks arvestada töösuhte vormistamisel. Osaleja mõistab onboardingu olulisust värbamise jätkutegevusena.

 

Koolitus on TASUTA, aga vajalik on registreerumine. REGISTREERI SIIN: https://forms.gle/AC4YthLyndLDJFZ67

 

Koolituse viib läbi Helen Pärli, kes on SMARTFUL Growth asutaja ja 9+ aastase kogemusega sertifitseeritud koolitaja, coach & HR professionaal, kes on koolitanud nii DiSC® käitumistüüpide, meeskonnatöö, juhtimise kui ka värbamise ja personalijuhtimise teemadel laiemalt.

Helen ütleb, et inimesed on organisatsiooni kõige väärtuslikum osa. 2020. aastal astus ta julge sammu ning lõi oma agentuuri, et muutuste juhtimine personalijuhtimise maailmas saaks õitsele puhkeda. See visioon kasvas välja töötades enne Smartfuli asutamist kuus aastat HR alal. Ta töötas erinevates valdkondades ja rollides, alustades strateegiate loomisest kuni nende rakendamiseni. Sertifitseeritud Executive Coachina töötab Helen tippjuhtidega, et aidata ka nende visioonid reaalsuseks muuta. Ta on läbinud personalijuhtimise magistri ning omab täiskasvanute koolitaja tase 6 kutsetunnistust. 

Viimased uudised
Antoniuse õuel avatakse Eesti disaini tutvustav näitus KUMMARDUS
29.05.2024

Eesti disaini tutvustav fotonäitus KUMMARDUS rändab sel suvel Tartusse. Näitus avatakse 7. juunil kell 18 Antoniuse õuel (Lutsu 3-5, Tartu) osana Estonian Fashion Festivali lisaprogrammist. Avamisel tutvustavad projekti tagamaid loovjuht Piret Puppart ja produtsent Anu Lõhmus. Kummarduse fotolugu räägib Eesti disaini juurtest ja selle sidemetest pärandkultuuriga. Sõna kummardus sümboliseerib tänuavaldust...

LOE LISAKS
Tallinn Design House’i 7. sünnipäev: fookuses taaskasutus moemaailmas
21.05.2024

Päikeselisel reedel, 17. mail, tähistas Tallinn Design House seitsmendat sünnipäeva. „Seitse aastat on ühe moepoe ja disainerite ühisturundusplatvormi jaoks juba päris märkimisväärne saavutus,“ rääkis Tallinn Design House’i juhataja Anu Lõhmus. „Oleme südamest tänulikud tublidele disaineritele, kes vaatamata keerulisele majandusolukorrale on täis tegutsemistahet ning loomingulisust ja leiavad uusi ärimudeleid. Tänu neile...

LOE LISAKS