Kas ja kuidas Etsyga alustada?

AEG: 26.02.2024 kell 10:00 - 12:00

KOHT: Zoomi keskkond

Etsy pood on loometöö müügiplatvorm, mille kaudu on võimalik jõuda paljude rahvusvaheliste klientideni. Kuidas see platvorm toimib ja mida peab teadma, et oma tooteid seal edukalt müüa ja esitleda? Nendele ja paljudele teistele küsimustele vastame 26. veebruaril toimuval koolitusel. Lisaks tutvustame tööriistu, mida platvormil müües kasutada.

Teemad, millest koolitusel juttu tuleb:

  • Mida Etsy pood endast kujutab ja mis on seal õnnestumiseks määrav?
  • Kuidas alustada – milline eeltöö on vajalik?
  • Turu-uuring ja hinna kujundamine
  • Etsy sisene otsingusüsteem
  • Tööriistad, mis tööd oluliselt lihtsustavad
  • Mida veel tähele panna?

Koolitus on mõeldud kõigile neile, kes sooviksid Etsy kohta rohkem teada saada ja alustada Etsy poes oma toodete müügiga. Ning ka kõigile neile, kes on platvormil juba esimesed katsetused teinud, aga sooviksid näpunäiteid, kuidas tulemuslikult tegutseda. Koolituse tulemusena oled motiveeritud Etsy poes oma tooteid rahvusvahelisele ostjaskonnale pakkuma ja tunned platvormi eripärasid.

 

Koolituse viib läbi Victoria Silber.Victorial on 10-aastane kogemus e-kaubanduse, digiturunduse ja sisuturundusega. Kui ta just mõne Skandinaavia, Lõuna-Korea või Eesti ettevõtte turundustiimis ei ole ilma tegemas, siis on ta keskendunud loome-ettevõtjate koolitamise ja inspireerimisega nii Eestis kui Taanis ja lausa diginomaadide ringkonnas Mehhikos. Victoria peab muuhulgas kunstimeistrid.ee blogi, kust loomingulised ettevõtjad praktilisi oskuseid saavad ammutada. Victoria annab nõu uuel turul lokaliseerimiseks, st. oma toote, veebi ja kliendikogemuse kohandamiseks vastavalt kohalikele oludele ja ootustele. 

Formaat: Zoomis

Osalustasu:

Loomeinkubaatori inkubantidele tasuta.

Loomeinkubaatori vilistlastele, TDH disaineritele, Kaubandustööstuskoja liikmetele, Tartu LMK vilistlastele, EFF disaineritele, Loomeinkubaatori üürnikele soodushind 15€+km (registreerides vali partner)

Kõik teised ettevõtted ja eraisikud 20€+km

 

Viimased uudised
Disain kohtub Teadusega: Seened nii söögiks kui mööbliks?!
20.02.2024

Kuidas tuua kokku ettevõtted ja teadlased, et saaksid sündida uudsed ja innovaatilised ärid ja ideed? Loomeinkubaator on koostöös TalTech’iga alustanud üritustesarja “Disain kohtub Teadusega”, mille eesmärgiks on tutvustada ülikoolis tehtavat teadustööd erinevate materjalidega ja ettevõtjaid, kes on teinud koostööd ülikoolidega.  Kõige esimese sündmuse raames siseneti põnevasse seentemaailma. Seened on võlusõna,...

LOE LISAKS
Väikeettevõtjate kogemused: nii juhtub, kui oma mõtteid targemate inimestega põrgatada!
07.02.2024

Iga ettevõtja unistus on kasvada suureks ja laiendada oma äri haaret, kuid üksi pusides on see keeruline. Kuidas leida need õiged inimesed ja kontaktid, kes sellel teel võiksid aidata ja nõu anda? Üheks võimaluseks on Loomeinkubaatori inkubatsiooniprogramm, mille osalejad ja mentor jagavad oma kogemusi.  “Ettevõtja saab harva oma tegevuses kelleltki abi...

LOE LISAKS