Grupimentorlus: Pane oma veeb paremini müüma

AEG: 22.02.2024 kell 10:00 - 12:30

KOHT: Tallinna Loomeinkubaator Veerenni 24C, III korrus

Räägitakse, et veebilehe külastaja otsustab 3-8 sekundiga, kas jääda lehele või lahkuda.

 

Selle lühikese aja jooksul hindab ta kiiresti sõnumeid, visuaalset keelt ja kasutajamugavust, et teha kindlaks, kas tegemist on tema jaoks huvipakkuva ja väärtusliku kohaga.

Grupimentorluse raames saab iga osaleja kiiret tagasisidet oma veebilehe sõnumitele ja esmamuljele digiturunduse eksperdilt Priit Kallaselt, kes eelnevalt pole veebilehti näinud.

Loomeinkubaatori mentor Priit Kallas on turunduse ja reklaamiga tegelenud üle 20 aasta ja aidanud kaasa paljude Eesti tipp-brändide turundamisele. Priit on ka esimese eestikeelse internetiturunduse blogi looja. Hetkel haldab ta sotsiaalmeedia turundusele keskenduvat veebiajakirja www.dreamgrow.com, mille kaudu on Priit jaganud teadmisi sotslmeedias ja digiturunduses tulemuste saavutamises miljonitele huvilistele üle maailma. Lisaks teadmiste jagamisele digikanalites on Priit viinud läbi ka üle 400 koolituse seminaride, konverentside ja töötubade näol.

PS! Kohad täis! 

 

Viimased uudised
Disain kohtub Teadusega: Seened nii söögiks kui mööbliks?!
20.02.2024

Kuidas tuua kokku ettevõtted ja teadlased, et saaksid sündida uudsed ja innovaatilised ärid ja ideed? Loomeinkubaator on koostöös TalTech’iga alustanud üritustesarja “Disain kohtub Teadusega”, mille eesmärgiks on tutvustada ülikoolis tehtavat teadustööd erinevate materjalidega ja ettevõtjaid, kes on teinud koostööd ülikoolidega.  Kõige esimese sündmuse raames siseneti põnevasse seentemaailma. Seened on võlusõna,...

LOE LISAKS
Väikeettevõtjate kogemused: nii juhtub, kui oma mõtteid targemate inimestega põrgatada!
07.02.2024

Iga ettevõtja unistus on kasvada suureks ja laiendada oma äri haaret, kuid üksi pusides on see keeruline. Kuidas leida need õiged inimesed ja kontaktid, kes sellel teel võiksid aidata ja nõu anda? Üheks võimaluseks on Loomeinkubaatori inkubatsiooniprogramm, mille osalejad ja mentor jagavad oma kogemusi.  “Ettevõtja saab harva oma tegevuses kelleltki abi...

LOE LISAKS