Mida peab teadma osanikevahelistest suhetest ja lepingutest?

AEG: 20.02.2024 kell 10:00 - 12:00

KOHT: Tallinna Loomeinkubaator Veerenni 24C, III korrus

Osanikevaheliste suhete ja lepingute koolitusel käsitleme olulisi küsimusi osaluse jaotamisest ettevõttes.

 

Arutame, kuidas ja millal muuta osalusstruktuuri ning millal ja kuidas võtta inimesi osanikuks. Avame optsioonide maailma ja nende arvutamise põhimõtted. Läbime punktid osanike vahelises lepingus, selgitades, mida peaks leping sisaldama.

Samuti puudutame ettevõtte väärtuse hindamist ja osaluse lõpetamist.

Koolituse viib läbi Loomeinkubaatori mentor Kati Pino. Oma igapäevatöös nõustab Kati nii alustavaid ettevõtjaid kui sariettevõtjaid äritegevust puudutavates küsimustes. Olgu teemaks osanikevahelised suhted, intellektuaalse omandi kaitsmine ja portfoolio koostamine, partnerlussuhted või investeeringute kaasamine, Kati oskab lahendada kõik esilekerkivad küsimused. Lisaks tegutseb Kati mentorina mitmetes kiirendiprogrammides, annab loenguid ettevõtluse alustamise osas ja kuulub ettevõtlike noorte organisatsiooni JCI Toompea.

Koolitus toimub Loomeinkubaatoris kohapeal (Veerenni 24C) ja võimalus on osaleda ka veebi vahendusel.

Üritus toimub hübriidformaadis, kuid mõttevahetustesse on kaasatud vaid kohapealsed osalejad. 

Osalustasu:

  • Loomeinkubaatori inkubantidele tasuta
  • Kaubandustööstuskoja liikmetele, vilistlastele, TDH disaineritele, Tartu LMK vilistlastele, Loomeinkubaatori üürnikele soodushind 30€+km (registreerides vali partner)
  • Kõik teised ettevõtted ja eraisikud 35€+km
Viimased uudised
Disain kohtub Teadusega: Seened nii söögiks kui mööbliks?!
20.02.2024

Kuidas tuua kokku ettevõtted ja teadlased, et saaksid sündida uudsed ja innovaatilised ärid ja ideed? Loomeinkubaator on koostöös TalTech’iga alustanud üritustesarja “Disain kohtub Teadusega”, mille eesmärgiks on tutvustada ülikoolis tehtavat teadustööd erinevate materjalidega ja ettevõtjaid, kes on teinud koostööd ülikoolidega.  Kõige esimese sündmuse raames siseneti põnevasse seentemaailma. Seened on võlusõna,...

LOE LISAKS
Väikeettevõtjate kogemused: nii juhtub, kui oma mõtteid targemate inimestega põrgatada!
07.02.2024

Iga ettevõtja unistus on kasvada suureks ja laiendada oma äri haaret, kuid üksi pusides on see keeruline. Kuidas leida need õiged inimesed ja kontaktid, kes sellel teel võiksid aidata ja nõu anda? Üheks võimaluseks on Loomeinkubaatori inkubatsiooniprogramm, mille osalejad ja mentor jagavad oma kogemusi.  “Ettevõtja saab harva oma tegevuses kelleltki abi...

LOE LISAKS