ELU: Ettevõtete koostöövõimalused Tallinna Ülikooliga

AEG: 06.12.2023 kell 16.00 - 17.00

KOHT: Tallinna Loomeinkubaator Veerenni 24C, III korrus

Kas tahaksid oma ettevõttes teha midagi uuenduslikku ja põnevat? Saada sisendit kõrvaltvaatajalt? Teha oma tooteid ja teenuseid innovaatilisemaks? Uurida uut valdkonda?

 

ELU projekt annab sulle võimaluse teha seda koostöös tudengite ja Tallinna Ülikooliga.

Seminaril tutvustab Tallinna Ülikooli professor Priit Reiska Erialasid Lõimivat Uuendust ehk ELU. Tegemist on TLÜ interdistsiplinaarse ainega, mille raames ülikooli tudengitel ja ettevõtetel on võimalus projektõppe baasil luua midagi, mis edendab mõlema osapoole eesmärke. Seminaril kuuleme, kuidas saab ettevõtja ülikooliga koostööd teha, milliseid projekte on programmi raames tehtud ja kuidas on projektis osalemine ettevõtjale kasulik.

Lisaks on võimalik kuulda ettevõtjate kogemuslugu ELU projektis osalemisest:

  • Külla tulevad Otto Riisenberg Elisast ja Andres Jõesaar Tallinna Ülikoolist tutvustama oma läbiviidud projekti "Elisa Elamus".
  • Ning projekti "Pruulitud ELU'' kogemust jagavad Humalakojast Jaan-Kristjan Unt ning Tallinna Ülikoolist Ulrike Plath.

 

Üritus toimub Loomeinkubaatoris (Veerenni 24C) ja on tasuta, aga vajalik on registreerimine. 

Viimased uudised
Disain kohtub Teadusega: Seened nii söögiks kui mööbliks?!
20.02.2024

Kuidas tuua kokku ettevõtted ja teadlased, et saaksid sündida uudsed ja innovaatilised ärid ja ideed? Loomeinkubaator on koostöös TalTech’iga alustanud üritustesarja “Disain kohtub Teadusega”, mille eesmärgiks on tutvustada ülikoolis tehtavat teadustööd erinevate materjalidega ja ettevõtjaid, kes on teinud koostööd ülikoolidega.  Kõige esimese sündmuse raames siseneti põnevasse seentemaailma. Seened on võlusõna,...

LOE LISAKS
Väikeettevõtjate kogemused: nii juhtub, kui oma mõtteid targemate inimestega põrgatada!
07.02.2024

Iga ettevõtja unistus on kasvada suureks ja laiendada oma äri haaret, kuid üksi pusides on see keeruline. Kuidas leida need õiged inimesed ja kontaktid, kes sellel teel võiksid aidata ja nõu anda? Üheks võimaluseks on Loomeinkubaatori inkubatsiooniprogramm, mille osalejad ja mentor jagavad oma kogemusi.  “Ettevõtja saab harva oma tegevuses kelleltki abi...

LOE LISAKS