Kuidas müüa jaekliendile?

AEG: 01.12.2023 kell 09:30 - 13:30

Kuidas astuda esimesed sammud, et alustada koostööd jaekettidega?

 

1. detsembril toimuval koolitusel vaatame, kuidas tõhusalt suhelda jaekettidega ning millised on parimad praktikad hinna määramisel, turundusstrateegiate loomisel ja e-poes müümise osas. Lisaks saad praktilised näpunäited ja tööriistad ja tööriistad, mis aitavad sul oma tooteid ja ettevõtet edukalt jaekettides esindada.

Teemad, mida koolitusel käsitleme:

  • Milliseid tooteid ja koostööpartnereid jaeketid otsivad?
  • Kuidas aru saada, millisesse kategooriasse ettevõtte tooted sobivad?
  • Asukohad poes ja mis tähele panna?
  • Kuidas jaekett tulemusi mõõdab?
  • Mida jaekett toodete puhul vaatab lisaks müüdavusele (sertifikaadid, pakend jne)?
  • Kuidas käib toodete hinnastamine?
  • Kuidas jaeketis kampaaniaid tehakse ja millega peab arvestama?

Lisaks saame teada, kuidas alustada suhtlust jaekettidega ning millist infot jaekett tarnijalt ootab. Samuti vaatame, millised on levinuimad vead jaekettidega suhtlemisel.

 

Koolituse viib läbi Loomeinkubaatori mentor Katrin Riisalu. Katrin on töötanud kaubanduse ostuvaldkonnas üle 25 aasta ja selle aja jooksul puutunud kokku paljude erinevate ettevõtete ostutegevusega. Aastatel 2000-2008 töötas ta Prisma Peremarketis, 2009-2013 ettevõttes Statoil Fuel & Retail ning 2014-2023 Selveris ostudirektorina. Katrin on lõpetanud Estonian Business Schooli magistriõppe turunduse suunal ning on sertifitseeritud coach. Koolitusi on Katrin läbi viinud alates 2007. aastast teemadel ostujuhtimine, läbirääkimised, kategooriajuhtimine ning lahenduskeskne coaching.

 

Koolitus toimub Loomeinkubaatoris kohapeal (Veerenni 24C).

 

Osalustasu:

  • Loomeinkubaatori, Tartu LMK, Pärnu ja Tehnopoli inkubantidele tasuta.
  • Loomeinkubaatori vilistlastele, TDH disaineritele, Kaubandustööstuskoja liikmetele, Tartu LMK vilistlastele, Loomeinkubaatori üürnikele soodushind 35€+km (registreerides vali partner)
  • Kõik teised ettevõtted ja eraisikud 40€+km
Viimased uudised
Disain kohtub Teadusega: Seened nii söögiks kui mööbliks?!
20.02.2024

Kuidas tuua kokku ettevõtted ja teadlased, et saaksid sündida uudsed ja innovaatilised ärid ja ideed? Loomeinkubaator on koostöös TalTech’iga alustanud üritustesarja “Disain kohtub Teadusega”, mille eesmärgiks on tutvustada ülikoolis tehtavat teadustööd erinevate materjalidega ja ettevõtjaid, kes on teinud koostööd ülikoolidega.  Kõige esimese sündmuse raames siseneti põnevasse seentemaailma. Seened on võlusõna,...

LOE LISAKS
Väikeettevõtjate kogemused: nii juhtub, kui oma mõtteid targemate inimestega põrgatada!
07.02.2024

Iga ettevõtja unistus on kasvada suureks ja laiendada oma äri haaret, kuid üksi pusides on see keeruline. Kuidas leida need õiged inimesed ja kontaktid, kes sellel teel võiksid aidata ja nõu anda? Üheks võimaluseks on Loomeinkubaatori inkubatsiooniprogramm, mille osalejad ja mentor jagavad oma kogemusi.  “Ettevõtja saab harva oma tegevuses kelleltki abi...

LOE LISAKS