Ärimudeli praktikum

AEG: 07.12.2023 kell 09:30 - 13:30

KOHT: Tallinna Loomeinkubaator Veerenni 24C, III korrus

Ärimudeli praktikum võimaldab kokku võtta kõik varasemalt õpitu ja saada tagasisidet oma ärimudelile. Praktikumis osalemise eelduseks on täidetud ärimudeli canvas ja osalemine põhikoolitusprogrammis.   

 

Praktikumi formaat: Iga ettevõte tutvustab oma ärimudelit grupile (5-minuti jooksul) ja seejärel vastab tekkinud küsimustele 10-minuti jooksul (maksimaalselt 4 küsimust saalist). 

Praktikumi tulemusena saame tagasidet ome ärimudelile nii koolitajalt kui teistelt osalejatelt ning ideid sellest, kuidas oma ärimudelit täiendada ja edasi arendada.  

 

Ärimudeli praktikumis saavad osaleda vaid programmis olevad ettevõtjad.  

 

Ärimudeli praktikumi viib läbi Loomeinkubaatori mentor Kari Maripuu. 

Registreerimine:

Viimased uudised
Loomeinkubaatori jaanuaris algav Kasvuprogramm ootab ettevõtjaid!
29.11.2023

Loomeinkubaator käivitab uue Kasvuprogrammi, mis on suunatud ettevõtjatele, kes soovivad arendada oma tooteid ja teenuseid, kasvatada ettevõtet ning alustada eksporditegevust. Kandideerimine on avatud 29. detsembrini ja programm algab jaanuaris 2024. Miks liituda Loomeinkubaatori Kasvuprogrammiga? Kasvuprogrammi osaleja saab mitmekülgse toe ja praktilised teadmised: 5 praktilist koolitusmoodulit: Kasvustrateegiad, kliendikogemus, meeskonna juhtimine, müük...

LOE LISAKS
Loomeinkubaator kuulutas välja uue hoone ehitushanke
27.11.2023

Tallinna Loomeinkubaator (SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid) kuulutas 27. novembril välja ehitushanke, millega soovitakse leida Tallinnas Poldri 3/1 asuva uue hoone ehitajat. Miljööväärtuslikus piirkonnas, heas seisukorras olev paekivihoone, mis esialgse detailplaneeringu järgselt oli kavas lammutada, säilitatakse ja ehitatakse kahekorruseliseks ning ümbritsev ala kujundatakse osaks linna rohekoridoris. Hoone esimesel korrusel leiavad koha näituse- ja...

LOE LISAKS