Kuidas digiturundust ja kampaaniaid strateegiliselt planeerida?

AEG: 27.09.2023 kell 09:30 - 12:30

KOHT: Tallinna Loomeinkubaator Veerenni 24C, III korrus

Oskuslikult kavandatud digiturunduse strateegia loob vajaliku aluse, mille põhjal ettevõtte turundustegevusi ellu viia.

Koolitusel õpime, kuidas luua digiturunduse strateegiat, millest see koosneb, millega arvestada, analüüsida tulemusi ja sellest lähtuvalt planeerida ettevõtte tegevusi. Räägime ka sellest, kuidas püstitada eesmärke ja hoida fookust. Samuti  õpime seda, kuidas luua ja mida arvesse võtta digiturunduse kampaaniad tehes.

Teemad, mida koolitusel käsitletakse:

  • Väärtuspakkumine ja selle sõnastamine
  • Usalduse loomine
  • Digiturunduse strateegia
  • Kampaaniate edukas läbiviimine
  • Analüütika ja mõõtmine 

Koolituse viib läbi Loomeinkubaatori mentor Andrus Kiisküla. Andrus Kiiikülal on pikaaegne kogemus digiturundaja ja digiturundusstrateegia valdkonnas. Ta on loonud suuri majasiseseid turundus osakondasid üle erinevate turgude, toetanud väga erinevaid ettevõtteid väikestest e-poodidest suurte börsiettevõteteni välja. Täna on Andruse fookus aidata eksportivaid ettevõtteid läbi e-kaubanduse.

 

Koolitus toimub Loomeinkubaatoris kohapeal (Veerenni 24C).

Osalustasu:

  • Loomeinkubaatori, Tartu LMK, Pärnu inkubantidele tasuta.

  • Loomeinkubaatori vilistlastele, TDH disaineritele, Kaubandustööstuskoja liikmetele, Tartu LMK vilistlastele, Loomeinkubaatori üürnikele soodushind 30€+km (registreerides vali partner)

  • Kõik teised ettevõtted ja eraisikud 35€+km

Viimased uudised
Loomeinkubaatori jaanuaris algav Kasvuprogramm ootab ettevõtjaid!
29.11.2023

Loomeinkubaator käivitab uue Kasvuprogrammi, mis on suunatud ettevõtjatele, kes soovivad arendada oma tooteid ja teenuseid, kasvatada ettevõtet ning alustada eksporditegevust. Kandideerimine on avatud 29. detsembrini ja programm algab jaanuaris 2024. Miks liituda Loomeinkubaatori Kasvuprogrammiga? Kasvuprogrammi osaleja saab mitmekülgse toe ja praktilised teadmised: 5 praktilist koolitusmoodulit: Kasvustrateegiad, kliendikogemus, meeskonna juhtimine, müük...

LOE LISAKS
Loomeinkubaator kuulutas välja uue hoone ehitushanke
27.11.2023

Tallinna Loomeinkubaator (SA Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid) kuulutas 27. novembril välja ehitushanke, millega soovitakse leida Tallinnas Poldri 3/1 asuva uue hoone ehitajat. Miljööväärtuslikus piirkonnas, heas seisukorras olev paekivihoone, mis esialgse detailplaneeringu järgselt oli kavas lammutada, säilitatakse ja ehitatakse kahekorruseliseks ning ümbritsev ala kujundatakse osaks linna rohekoridoris. Hoone esimesel korrusel leiavad koha näituse- ja...

LOE LISAKS