Warning: Undefined array key "session_id" in /data01/virt77067/domeenid/www.inkubaator.tallinn.ee/htdocs/wp-content/themes/Reaktiiv/page-templates/events.php on line 60

Kuidas luua head klienditeekonda oma ettevõttele?

AEG: 24.03.2023 , 31.03.2023

KOHT: Tallinna Loomeinkubaator, III korrus

Klienditeekonna kaardistamine võimaldab ettevõtetel luua tervikliku ülevaate kliendikogemusest oma tegevuse kõigis kontaktpunktides.

 

Omades kliendi edusammudest ja probleemkohtadest selget ülevaadet, saavad ettevõtjad avastada ja luua uusi võimalusi, kuidas parandada oma ettevõtte käekäiku, kohandada teenuseid ja pakkumisi ning kasvatada kliendi lojaalsust ja müüki. 

Klienditeekonda käsitleme 2 osalise töötoaga:

24.03 kell 10-12 toimub töötoa 1. osa:

  • Töötoa esimeses osas saame teada, mis on teenusedisain ja klienditeekond. Kuulame näiteid ettevõtetest, kes on neid oma tegevuses rakendanud ning seeläbi suurema kliendirahulolu saavutanud. Mõtleme läbi oma ettevõtte klienditeekonna ja valmistume ette kasutajauuringuks! 

Kõigile osalejatele on soovitatav enne töötuppa tulekut identifitseerida ka üks probleem, millele nad soovivad töötoa raames lahendust leida.

31.03 kell 10-13 toimub töötoa 2. osa:

  • Töötoa teises osas teeme kokkuvõte intervjuude tulemustest ja hakkame klienditeekonda kaardistama. Mõnedel julgematel osalistel avanueb ka võimalus saada kohest tagasisidet oma tööle ja juhiseid parandusteks. Räägime sellest, mida saadud infoga peale hakata, millele tähelepanu pöörata ja kuidas edasi tegutseda.

Töötoad viib läbi Kristiina Truvee, kes on läbi ja lõhki toote entusiast, kelle tähelepanu on alati suunatud kasutajale ehk toote/teenuse lõpptarbijale. Pea 10 aastane töökogemus fintech- ja telco-valdkonnas nii tootejuhi kui ka teenusedisainerina, on talle andnud laiahaardelise ülevaate kasutajast ja tema käitumisest. Kristiina aitab erinevatel ettevõtetel aru saada, mida klient päriselt vajab ning kuhu fookuse peaks suunama. Tuntumad projektid, milles Kristiina kaasa on löönud on EV100 äpp, Telia brändivahetus ja uute Luminori digikanalite ehitamine. Oma teenusedisaini entusiasimi on Kristiina käinud täiendamas nii kohalikus EKAs, kui ka Londonis.

Formaat: Töötoad toimuvad kohapeal.

NB! Töötoad on mõeldud vaid Loomeinkubaatori inkubantidele! Registreerudes eeldame, et osaled mõlemal kuupäeval.

Viimased uudised
Antoniuse õuel avatakse Eesti disaini tutvustav näitus KUMMARDUS
29.05.2024

Eesti disaini tutvustav fotonäitus KUMMARDUS rändab sel suvel Tartusse. Näitus avatakse 7. juunil kell 18 Antoniuse õuel (Lutsu 3-5, Tartu) osana Estonian Fashion Festivali lisaprogrammist. Avamisel tutvustavad projekti tagamaid loovjuht Piret Puppart ja produtsent Anu Lõhmus. Kummarduse fotolugu räägib Eesti disaini juurtest ja selle sidemetest pärandkultuuriga. Sõna kummardus sümboliseerib tänuavaldust...

LOE LISAKS
Tallinn Design House’i 7. sünnipäev: fookuses taaskasutus moemaailmas
21.05.2024

Päikeselisel reedel, 17. mail, tähistas Tallinn Design House seitsmendat sünnipäeva. „Seitse aastat on ühe moepoe ja disainerite ühisturundusplatvormi jaoks juba päris märkimisväärne saavutus,“ rääkis Tallinn Design House’i juhataja Anu Lõhmus. „Oleme südamest tänulikud tublidele disaineritele, kes vaatamata keerulisele majandusolukorrale on täis tegutsemistahet ning loomingulisust ja leiavad uusi ärimudeleid. Tänu neile...

LOE LISAKS