Uute disainerite õhtu

Oktoobris tutvustavad Tallinn Design House’is ennast Loomeinkubaatori uued Eesti disainerbrändid. Tegu on juba neljandat korda toimuva eriväljapanekuga, kus fookuses on uued ja põnevad kodumaised tegijad. Seekord saab tutvuda viie erineva brändiga: Berrichi, Lisette-Maria Leather, Silk Luxury, Spekter ja VETKA.

Noori disainereid inspireerib üha enam rõivaste nutikus, mida saame näha techwear rõivabrändi Spekter „Mars“ kollektsioonis, kus põimuvad futuristlik stiil ja klassikalised lõiked. Muuseas plaanitakse oma kollektsiooniga jõuda ka Marsile. Kuid mitte ainult. Kosmeetikabränd Berrichi on ehe näide sellest, kuidas traditsioonide ja teaduse koostööna on valminud iluarsenalis sajandeid tuntud vetikatest nahasõbralik looduskosmeetika.

Pidevas tehnoloogiamaailmas ja uuenduste lainel on hakatud kõrgemalt hindama ka traditsiooniliselt luksuslikke materjale nagu nahk, siid ja kažmiir. Nahadisainer Lisette-Maria tutvustab personaalsete sõnumitega nahast aksessuaare, läbi mille sütitab naistes enesekindlust ja pakub kandjale tunnet, et ta on hoitud, armastatud ja väärtuslik. Aksessuaaribränd VETKA esitleb käsitsi maalitud muinasjutuliste mustritega siidist ja kažmiirist salle ning luksusliku siidist voodipesu ja aksessuaaride looja Silk Luxury selgitab mis on Mulberry siid ja kuidas jõuda täiusliku iluni.

Uute disainerite eriväljapanek avatakse 1. oktoobril kell 17:00 pidulikuma õhtuga, kus kõik disainerid toovad teieni oma põnevad brändi loomise lood ning tutvustavad oma loomingut lähemalt.
Tutvu disainerite õhtuga lähemalt Facebookis.

Eriväljapanek on tutvusmiseks ja ostmiseks Tallinn Design House’is kuni 31. oktoobrini 2019.

Ootame kõiki 1. oktoobril kell 17:00 eriväljaaneku avamisele Tallinn Design House’i Rotermanni 14!