Suvine kohting 3 brändiga Tallinn Design House’is

Kolm säravat brändi ootavad Sind laupäeval, 3. juunil kell 14-17, suvisele kohtingule Tallinn Design House’i esindusruumis Rotermanni 14!
 
Kohal on Nirgiwabriku, Kristiina Ploom Jewellery ja mySkin Looduskosmeetika loojad, kes tutvustavad kõige uuemaid tooteid ja räägivad enda tegemistest lähemalt!
 
Lisaks põnevatele toodetele on brändidel sel päeval varuks ka rõõmustavaid sooduspakkumisi!
 
NirgiWabrik disainib ja toodab luksuslikest lõngadest unikaalseid käsitöökudumeid, mis valmivad nullkulu printsiibil. Need on mõeldud julgetele trenditeadlikele nautlejatele, kes peavad lugu ajatust disainist, kvaliteetsetest materjalidest, pehmusest, värvidest ja mugavusest. Kõik tooted on valminud käsitööna hoolikalt valitud lõngadest ning iga toode sümboliseerib tänulikkust iidse käsitöötehnika vastu.
 
Kristiina Ploom Jewellery asutaja Kristiina Ploom on ehtekunstnik, kelle looming on minimalistlik, kaasaegne ja samas ajatu disainiga. Kollektsioonist võib leida säravaid kõrva- ja kaelaehteid aga ka skulptuurseid sõrmuseid. Ehted on loodud kaasaegset lihtsat vormi, autoriloomingu erilisust ning kestvat kvaliteeti hindavale kliendile. Ehted valmivad käsitööna taaskasutatud hõbedast ja kullast kunstniku stuudios Tallinnas.
 
mySKIN Looduskosmeetika brändi taga seisavad kaks Saaremaalt pärit noort naist, õde, kes soovivad tuua killukese päikest lähemale kõigile, kes hoolivad kaunist jumest terve aasta. Kõik toodete koostisosad on välja valitud tõelise hoolega, need on ülimalt nahasõbralikud ja naturaalsed. mySKIN Looduskosmeetika toodetega saab särada kauni jumega ning nahk on niisutatud ja hoitud. mySKIN’i arbuusi päevitusgeel on ka Anne&Stiil Ilulemmik 2023.
 
Kohtumiseni 3. juunil Tallinn Design House’is!
 
Liitu üritusega: https://fb.me/e/2GpKu3dSe