Rohehommik – kuidas muuta oma äri kestlikuks?

Tehnopol korraldab Rohehommiku seminari.

Tulevikus võidutsevad suure tõenäosusega need ettevõtted, kes täna võtavad ohjad kestlikkuse suunas. Kestlikkuse suund on laiem kui ainult keskkonnahoid. See käsitleb ka innovatsiooni, kõrgema lisandväärtuse tooteid/teenuseid ja sotsiaalset aspekti. Selleks, et täna tegutsevad ettevõtted suudaksid tulevikus kohanduda muutuvate nõudmistega, vastata klientide ootustele ja liikuda kestlikkuse suunas on oluline võtta ette esimesed sammud. Kuidas seda teha ja millest alustada?

Sellest räägime 23.septembril algusega kell 10 toimuval Rohehommikul, Teadus- ja ärilinnakus Tehnopol. Üritus on suunatud eelkõige VKE-dele, kuid oodatud on kõik huvilised, kes soovivad teada, kuidas ajada kestlikumat äri!

Tegemist on hübriidüritusega, nii et tule Tehnopoli kohapeale või jälgi ülekannet Tehnopoli Facebooki lehel. Kui oled kohapeale tulemas, palun registreeru, et teame arvestada saalis Sinule kohta.

Ajakava:

  • 9.30-10.00 kogunemine, hommikukohv
  • 10.00-10.30 Kuidas mõõta oma ettevõtte mõju järgmise 5 aasta jooksul? – Ragmar Saksing, Tehnopol
  • 10.30-11.00 Kasumlik keskkonnasääst oma ettevõttes ei ole utoopia – Markus Vihma, Rohetiiger
  • 11.00-11.20 Tootmisettevõtetele suunatud ärimudelite muutmise rahastusvõimalustest – Kerli Paas, EAS | KredEx
  • 11.20-11.40 Roheauditist uue ärimudelini – Endrus Arge, Wallenium/Silen

Rohehommik on värskeid ideid ja inspireerivaid lugusid täis kogukonnaüritus rohe-startupidele, energiasäästlikke lahendusi loovatele ettevõtetele, keskkonnaaktivistidele ja maailmamuutvate ideedega visionääridele.
Toome teieni kogenud ettevõtjad, motiveerivad inimesed ja uusimad trendid keskkonna- ja energiavallast, et aidata kaasa Eesti rohetehnoloogia valdkonna arengule ja energiasäästlike äriideede elluviimisele. See on koht, kust ammutada uut energiat, värskeid ideid, kasulikke kontakte ja häid koostööpartnereid.

Asukoht – Seminariruum Saturn, äri-ja teaduslinnak Tehnopol, Teaduspargi 6/1, Tallinn

REGISTREERI: https://www.tehnopol.ee/events/event/?id=45616-rohehommik-kuidas-muuta-oma-ari-kestlikuks