Nõuanded digikampaaniate läbiviimiseks rahvusvahelistel turgudel

Praegune aeg on kaasa toonud selle, et ettevõtted püüavad digiturunduse tööriistu enda kasuks tööle panna. Eesmärgiks on müügi tekitamine rahvusvahelistel turgudel. Vähestel on õnnestunud luua aga hästitoimiv süsteem, mis looks nõudlust mõistlikul skaalal ja taskukohase hinnaga.

IBD Consulting on kiirelt kasvav konsultatsioonifirma, mis spetsialiseerub tehnoloogia turundamisele. Ettevõtte konsultandid on viimaste aastate jooksul viinud läbi sadu turunduskampaaniaid enam kui 20 turul Euroopas ja Aasias.

Veebiseminaril jagavad konsultandid praktilisi nõuandeid, mida on vaja teha selleks, et ettevõtetel tekiks ja toimiks pidev turundussüsteem, mis ühtlasi looks vajalikul hulgal müügikontakte. Ingliskeelne termin kõlab ambitsioonikalt ja keeruliselt: Digital Sales Engine. Veebiseminaril osaledes saad häid nõuandeid, mis annavad keerukale väljendile sisu ja struktuuri.

Osalejad saavad seminari järgselt kokku leppida 30 min personaalse konsultatsiooni IBD Consulting konsultantidega oma ettevõtte personaalse kampaania planeerimiseks. 

Korraldaja: Loomeinkubaatori koostööpartner Eesti Kaubandus-Tööstuskoda. Loomeinkubaatori ettevõtetel palume registreerimisel lisada märksõna “Loomeinkubaator”. Esimesele 5-le kiiremale registreerujale TASUTA, järgmistele 19€ + KM. Arveldamine toimub läbi Loomeinkubaatori. 

Registreeru SIIN

Käesolev seminar on toetatud projekti “Loomemajanduse ettevõtete konkurentsivõime, jätkusuutlikkuse, ekspordivõimekuse ja teiste majandussektoritega koostöö arendamine 2020-2021” (EU53522) raames. Seminaril osalemine on osalevatele ettevõtetele käsitletav vähese tähtsusega abi saamisena.