Lahenda ettevõtte ärilised väljakutsed AI-ga!

2. aprillil toimub Loomeinkubaatoris unikaalne töötuba, kus rakendame tehisintellekti intensiivselt lühikese aja jooksul ettevõtte äriliste väljakutsete lahendamiseks.

Töötoa eesmärgiks on demüstifitseerida tehisintellekti ja selle praktilisi rakendusi igat tüüpi ettevõtetele – olgu tegemist tehnikatundliku ettevõtte või loovdisaineri ja -tootjaga. 

Formaat

Mõne tunni jooksul töötatakse meeskondades intensiivselt erinevate AI tööriistadega, et tuvastada probleeme, teha ajurünnakuid ja panna paika uusi tegevusplaane. 

Töötoa raames saavad osalised intensiivse käed-külge kogemuse tehisintellekti rakendamisest ettevõtte arendamises. Alustuseks teeme läbi juhitud näite, mis annab arusaama tehisintellekti põhitõdedest. Seejärel moodustame meeskonnad, et tegeleda tehisintellekti projekti ideedega. Kogu töötoa vältel on osalejatele toeks mentor, kes annab juhiseid ja tagasisidet. Seejärel on võimalus esitleda oma projekti paneelile ja teistele osalistele ning saada väärtuslikku tagasisidet. Töötuba pakub ka suurepärase võimaluse teha koostööd teiste ettevõtjatega. 

Töötoa lõpuks on osalejad saavutanud selge arusaama tehisintellekti potentsiaalist ettevõtte edu saavutamisel ja kuidas seda praktikas rakendada.

Kellele töötuba on suunatud?

  • Kogenud ettevõtja, kes kaalub uusi ärisuundi või olemasolevate protsesside optimeerimist tehisintellekti abil.
  • Alustav ettevõtja ja innovaator, kes soovib arendada tehisintellekti põhiseid tooteid või teenuseid.
  • Loomeettevõtja ja tootja, kes on huvitatud tehisintellekti integreerimisest oma disainidesse ja tegevustesse.

 

Töötoa viib läbi Otto Mättas. Otto on kogenud IT-insener ja arhitekt, kellel on 14 aastat rahvusvahelist kogemust. Viimased neli aastat on ta keskendunud tehisintellektile, sealhulgas masinõppele, ekspertsüsteemidele ja inimese ja arvuti vahelisele suhtlusele. Lisaks tehniliste lahenduste väljatöötamisele tunneb Otto suurt huvi protsesside ja tehnoloogiajuhtimise ning tehisintellekti valdkonna eetika ja seadusandluse vastu. Tal on kogemusi väärtuse loomisel erinevates sektorites, sealhulgas era-, avalikus ja kolmandas sektoris. Praegu on Otto eesmärk tutvustada Eesti tehisintellekti- ja robootikalahendusi ülemaailmsel platvormil.

 

Töötuba on tasuta, aga vajalik on registreerimine.