Kuidas võita pitchides südameid ja kaasata raha?

 

Loomeinkubaator korraldab pitching töötoa, mille käigus praktiseerime äriidee esitamist ja esinemisoskust. Töötoa esimeses osas õpime praktilisi nippe, mis aitavad ettevõtte lugu veenvalt jutustada ning köita publiku ja investorite tähelepanu. 

Teises pooles saavad kuni neli tiimi eelnevalt ettevalmistatud pitche publikule ette kanda, mida koos analüüsitakse ning täiustatakse. Teooria ning praktilise tagasiside põhjal saavad kõik osalejad iseseisvalt oma pitchi koostada või paremaks muuta. Töötoa lõpus esitavad samad 4 tiimi oma pitchi uuesti ning taaskord jagatakse tagasisidet.

Töötoa tulemusena oskavad kõik osalejad enda äriideed säravalt ja ülevaatlikult esitleda.

Ajakava:

10.00-11.20 Sissejuhatav tutvustus olulistesse teemadesse

11.20-12.00 Nelja tiimi/ettevõtja esitusvoor koos tagasisidega

12.00-12.30 Iseseisev töö soorituse parandamiseks (juhendatav)

12.30-13.00 Uus esitlusvoor kokkuvõttega  

Et koolitusest maksimum võtta, saavad soovitud osalejad enne töötuba valmistada ette oma pitch esitlused eesti või inglise keeles vastavalt saadetud juhistele, mille kohta nad saavad personaalset tagasisidet ja soovitusi edasise tegevuse osas. Lisaks saavad 3-4 vabatahtlikku enda esitlused töötoas ette kanda.

Kui soovid pitch esitluse juhiseid või soovid oma esitluse koolitusel ette kanda anna sellest märku registreerimisvormi lisainfo väljal.

Töötoa viib läbi kogenud mentor ja investor Heidi Kakko, kes aitab ambitsioonikatel ettevõtjatel kiiremini kasvada. Ta on juhtinud mitut investeerimisfondi (SmartCap Fund I&II, BaltCap Growth Fund) ja äriinglite võrgustikku EstBAN ning investeerib ka äriinglina idufirmadesse. Heidi saab tuge pakkuda ärimudeli ja toote/teenuse arendamisel, kasvustrateegia nõustamisel ja kapitali kaasamisel, sh investorvalmidus ja liftikõne.

 

Osalustasu:

Loomeinkubaatori, Tartu LMK ja Tehnopoli inkubantidele tasuta.

Loomeinkubaatori vilistlastele, TDH disaineritele, Kaubandustööstuskoja liikmetele, Tartu LMK vilistlastele, EFF disaineritele soodushind 20€+km

Kõik teised ettevõtted ja eraisikud 25€+km

Käesolev seminar on toetatud projekti “Loomemajanduse ettevõtete konkurentsivõime, jätkusuutlikkuse, ekspordivõimekuse ja teiste majandussektoritega koostöö arendamine 2020-2021” (EU53522) raames. Seminaril osalemine on osalevatele ettevõtetele käsitletav vähese tähtsusega abi saamisena.