Kuidas vähendada ettevõtte ökoloogilist jalajälge juba täna?

Keskkond ja selle heaolu on meie kõigi jaoks tähtis. Me panustame sinna läbi väikeste, kuid oluliste valikute ning tõstame pidevalt nii enda kui teiste teadlikkust. Kuidas saavad aga ettevõtted panustada, millist ettevõtet saab nimetada keskkonnasõbralikuks ning kuidas seda mõõta?
 
26. aprillil alustab teadus- ja ärilinnaku Tehnopol, Loomeinkubaatori ja TalTechi koostöös valminud ürituste sarja esimene veebiseminar sellest, kuidas ettevõtted saavad oma tegevusega silmas pidada keskkonna heaolu ning panustada keskkonna saaste vähendamisesse.
 
Hanna Soe ja Marko Siller ettevõttest Sustinere räägivad inspireeriva loo sellest, kuidas saavad ettevõtted juba täna pöörata tähelepanu sellele, et olla keskkonnasõbralikumad. Paneeldiskussioonis jagavad oma kogemusi ka Ingrid Hermet ettevõttest Nutriloop ja Hele Tammenurm ettevõttest Telia, kes oma praktiliste teadmiste põhjal teavad häid nippe ja mõõdikuid, mis neid sellel teekonnal on edasi viinud. Vestlust juhib Tehnopoli rohevaldkonna juht Ragmar Saksing.
 
Ajakava:
15.30-16.15 Hanna Soe ja Marko Siller (Sustinere)
16.15-17.00 Paneeldiskussioon (Sustinere, Nutriloop, Telia), mida modereerib Ragmar Saksing (Tehnopol)
 
Veebiseminar on eesti keeles ning tasuta kõigile huvilistele. Link saadetakse kõigile registreerunutele vahetult enne ürituse algust.
 
Veebiseminar on osa ürituste seeriast, mida korraldavad teadus- ja ärilinnak Tehnopol, Loomeinkubaator ja TalTech. Ürituste seeria eesmärk on tutvustada olulisi põhitõdesid ringmajandusest ja julgustada ettevõtteid ressursitõhususele.