Kuidas teha müüki ärikliendile?

Kuidas teha oma ettevõttes tõhusat müügitööd ja suhelda äriklientidega? Käesolev koolitus pakub sulle põhjalikku ja praktilist ülevaadet sellest, kuidas saavutada müügiedu ning luua tugevad suhted oma klientidega.

 

Koolitusel käsitletavad teemad: 

  • Esimene kontakt: Kuidas ja kus leida ärikliendiga ühenduse loomiseks parimad võimalused? Õpid tõhusaid strateegiaid, kuidas jõuda nendeni, kes vajavad sinu toodet või teenust.
  • Müügitegevuste organiseerimine: Kuidas korraldada oma müügiprotsessi tõhusalt ja seada realistlikud eesmärgid? Millised on üldse realistlikud eesmärgid? 
  • Olulised aspektid müügiinimese tööle võtmisel: Mida peaksid tähele panema, kui valid uut müügimeeskonna liiget? Saad teada parimad praktikad, mis aitavad sul leida ja hoida enda ettevõttes tipptasemel müügitalente.

Lisaks nendele põnevatele teemadele tutvume ka hea müügikirja põhitõdedega ning avastame kasulikke tööriistu, mis aitavad sul müügitöös efektiivsem olla. Koolitaja jagab oma rikkalikku kogemust, vastates samal ajal osalejate küsimustele.

 

Koolituse viib läbi Loomeinkubaatori mentor Katrin Kiviselg, kes on tõeline müügimaailma ekspert ja kellel on mitmekülgne kogemus erinevate ettevõtete müügitöö ja ärisuhtluse valdkonnas. Ta on nõustanud üle kahekümne Eesti startup ettevõtte ning aidanud neil luua tugevaid müügistruktuure ja -strateegiaid (Nt: Arbonics, Montonio, MeetFrank, VokBikes). 

Katrini kogemused erinevate ettevõtete ja projektidega on andnud talle hindamatu teadmiste pagasi müügitöö valdkonnas. Ta on esinenud mitmetel konverentsidel, näiteks Turundus-Müük-Värbamine (online), kus oli 1000+ vaatajat. Seal ta jagas oma teadmisi ja parimaid praktikaid müügivaldkonnas, pakkudes osalejatele praktilisi juhiseid ja nõuandeid. Katrin on lektor EBS-s, kus annab loengut “Professional Sales”. Ta on ka koolitaja EAS-i juhitud Juhtide Mentorprogrammis, on mentor ja koolitaja Tartu Teaduspargi ettevõtetel, Startup Wise Guys kiirendis, jne. 

 

Koolitus toimub Loomeinkubaatoris kohapeal (Veerenni 24C).

Osalustasu:

  • Loomeinkubaatori, Tartu LMK, Pärnu ja Tehnopoli inkubantidele tasuta.

  • Loomeinkubaatori vilistlastele, TDH disaineritele, Kaubandustööstuskoja liikmetele, Tartu LMK vilistlastele, Loomeinkubaatori üürnikele soodushind 30€+km (registreerides vali partner)

  • Kõik teised ettevõtted ja eraisikud 35€+km