Hooaja avaüritus: Kuidas olla edukas ettevõtja?

Loomeinkubaator avab 6. septembril 18. ärihooaja. Hooaja avamisel jagab oma kogemust ettevõtlusest Bolti kaasasutaja Martin Villig.

 

Mitmekülgse kogemusega ettevõtja Martin Villig jagab oma ettevõtlusteekonda – millised on olnud õnnestumised ja ebaõnnestumised, millest õppida ja kuidas edu saavutada? Kuidas sai Bolt alguse ning millal hakati arenema ja laienema?

Lisaks kuuleme praktilisi soovitusi ettevõtjale – kuidas arenguhüpet teha, mis on eduka ettevõtja ja ettevõtte valem?

 

Martin Villig on mobiilse rakenduse Bolt kaasasutaja, millel on 100 miljonit reisijat 45 riigis Euroopas ja Aafrikas. Martin on olnud 25 aastat ettevõtja ning ta asutas ja müüs oma esimese startupi 1999. aastal. Varem on ta töötanud juhtivatel kohtadel Skype’is ja NASDAQ Tallinna börsil.

Ta on Eesti startup-kogukonna juhtfiguur, olles kaasasutanud Eesti Asutajate Seltsi ja Garage48 Fondi, mis korraldab häkatone üle Euroopa. 2018. aastal asutas Martin 3 miljoni euro suuruse Heateo Hariduse Sihtasutuse, et anda hoogu uutele haridusalgatustele Eestis. 2020. aastal asutas Martin Kood Jõhvi, uue põlvkonna platvormil põhineva kooli, mis võtab vastu 300 õpilast aastas. Martin on lõpetanud Estonian Business Schooli.

Lisaks on võimalik kohapeal rohkem teada saada Loomeinkubaatori inkubatsiooniprogrami kohta, millega ootame liituma kuni 25. septembrini!

 

Kohad on täis!