Kuidas luua ettevõttele elujõuline kasvustrateegia?

6. veebruaril toimub kasvuprogrammi esimene koolitus kasvustrateegiatest. Koolitus pakub sügavat arusaama strateegilise ärikasvu võtmeaspektidest, aidates sul ellu viia edukaid äristrateegiaid.

 

Kasvustrateegiate koolitusel vaatame sissejuhatuseks otsa ettevõtja strateegilise ambitsioonile ja ettevõtte missioonile visioonile ja väärtuspakkumisele. Olulisteks osadeks ka elukaar, elutsükkel, tooteportfelli analüüs ja elutsüklid. Koolitusel paneme paika, kuidas määrata kasvueesmärke ja -mõõdikuid, millised on kriitilised edutegurid, riskid ja kuidas neid maandada.

Võtame luubi alla ettevõtte väärtuse kasvatamise ja mõjutavad tegurid. Lisaks uurime, kuidas tagada kasv finantseerimise abil, esitledes erinevaid finantseerimisallikaid ja -instrumente. 

Indikatiivne ajakava

  • 09:30-11:30        Strateegiline ambitsioon, motivaatorid, väärtuspakkumine, ambitsioon
  • 11:30-11:45        Paus
  • 11:45-13:15        Kasvustrateegiad ja -võimalused, strateegia valik, eesmärgid, mõõdikud, riskid
  • 13:15-14:00      Paus
  • 14:00-15:30        Väärtuse kasvatamine, kasvu finantseerimine, allikad ja instrumendid
  • 15:30-15:45        Paus
  • 15:45-16:15        Intervjuu kasvuettevõtjaga
  • 16:15-17:00        Kasvuplaani koostamine ja kokkuvõte

Iseseisev töö enne töötuba: Osalejatel palutakse enne koolitust teha valmis ka iseseisev töö. Täpsem info saadetakse meilile.

Koolituse viib läbi Loomeinkubaatori mentor Heidi Kakko. Ta on kogenud mentor ja investor, kes aitab ambitsiooniga ettevõtjatel kiiremini kasvada. Ta on juhtinud mitut investeerimisfondi (SmartCap Fund I&II, BaltCap Growth Fund) ja äriinglite võrgustikku EstBAN ning investeerib ka äriinglina idufirmadesse.

Osalemine:

Koolitus on mõeldud ainult Loomeinkubaatori programmides osalevatele ettevõtetele.

Kasvuprogrammi inkubantidele tasuta.

Teistele inkubantidele 70€+km.

Koolitus toimub Loomeinkubaatoris kohapeal (Veerenni24C). Kui kohapeal ei ole võimalik osaleda, siis anna teada oma konsultandile ja organiseerime veebiülekande.