Kuidas LinkedIn’I ettevõtte turundamiseks kasutada?

LinkedIn pakub ettevõtte turundamisel ainulaadseid võimalusi professionaalse võrgustiku loomiseks ja brändi usaldusväärsuse tõstmiseks. LinkedIn võimaldab jõuda otsustajate ja valdkonna juhtideni, soodustades äritehinguid ja koostöövõimalusi.

 

LinkedIn’i koolitusel käsitleme põhifunktsioone, eripärasid, eeliseid ja puudusi ettevõtte turundamisel. Saame teada, millised on parimaid praktikaid sisuloomeks ning olulisemad tegevused isiklike ja ettevõtte kontode haldamiseks. Koolitusel saab praktilisi teadmisi ja oskusi, mis aitavad kasutada LinkedIn’i tõhusalt oma ettevõtte kasvuks ja brändi tugevdamiseks.

 

Koolitusel osalenu mõistab ja oskab luua seoseid LinkedIn’is tehtavate turundustegevuste ja oodatavate ning reaalsete tulemuste vahel. Osaleja teab kuidas korrastada üksikisiku konto ja kuidas üles ehitada ettevõtte konto.

Koolituse järel toimuvad ka grupimentorlused. Anna registreerimisvormis teada, millisel kuupäeval soovid osaleda. Igal grupimentorlusel saab osaleda maksimaalselt 4 ettevõtjat ja toimuvad Zoomis.

  • 02.07 kell 10-11
  • 04.07 kell 10-11
  • 10.07 kell 10-11

Koolituse viib läbi Matis Metsala. Matis Metsala töötab rahvusvahelises digitaalmeedia ettevõttes Adform, Balti müügidirektorina. Enne Adformi siirdumist töötas Matis Httpool Baltics’i Eesti maajuhina, mis on Balti riikides Facebooki, Twitteri, LinkedIn’i jt sotsiaalvõrgustike reklaamimüügi eksklusiivne ametlik esindaja. Matis on töötanud turunduse ja turunduskommunikatsiooni alal alates 1996. aastast, olnud Delfi käivitanud meeskonna liikmena Eesti veebireklaami turu sünni juures, töötanud erinevatel ametikohtadel nii agentuuri, meediakanali kui kliendi poolel. Viimased kümmekond aastat toimetanud ka koolitaja, konsultandi, nõustaja ja ka freelancerina turundusküsimustes. 

Koolitus on mõeldud vaid Loomeinkubaatori inkubantidele. Osaleda on võimalik veebis ja kohapeal. 

Registreeri siin: https://forms.gle/V2gLkivKhGqMsKRLA