Kuidas leida oma ettevõttesse õige inimene?

Sobivate töötajate leidmine läheb aina keerulisemaks. Paljude sektorite ja rollide puhul pelgalt avaliku konkursi korraldamisest enam ei piisa. Sinu potentsiaalsed uued töötajad on täna kuskil tööl ning ei ole ise tingimata aktiivselt tööd otsimas. Seetõttu tulebki ettevõtetel värbamises ning uute talentide leidmiseks olla palju proaktiivsem.

Aga kuidas siis ikkagi leida see õige inimene, kes sobiks ideaalselt ettevõtte kultuuri ja tiimiga? Kui ka sina tajud, et värbamine on keeruline ning tahad edaspidi olla värbamises efektiivsem, siis see koolitus on just sulle. Koolituse eesmärk on anda sulle teadmised sellest, kuidas enda jaoks selgeks saada, keda sa päriselt oma tiimi vajad, kuidas ta leida ning millega arvestada uue töötajaga töösuhte sõlmimisel ja tema sisseelamise toetamisel.

Koolitusel kuuleme:

  • Kuidas enda jaoks läbi mõelda, et keda tegelikult oma tiimi vajad?
  • Kuidas enda ettevõtte jaoks õige inimene tööturult üles leida?
  • Millega peaks arvestama sobiva kandidaadiga töötingimusi kokku leppides?
  • Kuidas kiire kasvu tingimustes pakkuda head onboardingut ehk toetada uue töötaja efektiivset sisseelamist?

 

Koolitsuel osaleja omandab teadmisi, kuidas panna paika otsitavale kandidaadile kehtivad ootused. Teab, kuidas õige inimene tööturult üles leida ja millega tuleks arvestada töösuhte vormistamisel. Osaleja mõistab onboardingu olulisust värbamise jätkutegevusena.

 

Koolituse viib läbi Helen Pärli, kes on SMARTFUL Growth asutaja ja 9+ aastase kogemusega sertifitseeritud koolitaja, coach & HR professionaal, kes on koolitanud nii DiSC® käitumistüüpide, meeskonnatöö, juhtimise kui ka värbamise ja personalijuhtimise teemadel laiemalt.

Helen ütleb, et inimesed on organisatsiooni kõige väärtuslikum osa. 2020. aastal astus ta julge sammu ning lõi oma agentuuri, et muutuste juhtimine personalijuhtimise maailmas saaks õitsele puhkeda. See visioon kasvas välja töötades enne Smartfuli asutamist kuus aastat HR alal. Ta töötas erinevates valdkondades ja rollides, alustades strateegiate loomisest kuni nende rakendamiseni. Sertifitseeritud Executive Coachina töötab Helen tippjuhtidega, et aidata ka nende visioonid reaalsuseks muuta. Ta on läbinud personalijuhtimise magistri ning omab täiskasvanute koolitaja tase 6 kutsetunnistust. 

 

Koolitus on TASUTA, aga vajalik on registreerumine.