Kuidas ettevõttes protsesse efektiivsemaks muuta?

Keegi meist ei taha kulutada oma väärtuslikku tööaega tüütutele administratiivsetele tegevustele. Kui ettevõttes on protsessid ja süsteemid paigas, siis tekib lisaaega, mida saab kasutada päriselt väärtuse loomisele. Head protsessid ja süsteemid võimaldavad ettevõttel ka oma tegevustest paremat ülevaadet omada ning vähem pimeduses kobada!

 

Seminaril räägime, kuidas luua oma ettvõttes efektiivseid süsteeme ja kuidas valida sobivaid tööriistu. Sellele lisaks tutvume mitmete tuntud süsteemidega nagu Hubspot, Notion, Scoro ja Pipedrive.

Ajakava:

  • 14.00 – 15.00 “Kuidas ettevõttes protsesse efektiivsemaks muuta?” Kätlyn Nõmm
  • 15.00 – 15.15 Hubspoti ja Scoro tutvustus – Kätlyn Nõmm
  • 15.30 – 15.45 Pipedrive tutvustus – Sander Kahu
  • 15.45 – 16.00 Notion tutvustus – Lauri Linnamäe

 

Kätlyn Nõmm – Kätlyn on viimased kaheksa aastat töötanud Eesti tarkvara startupides, kus on peamiselt keskendunud äri- ja müügiprotsesside parendamisele läbi data ja tarkvara. Ta usub tugevalt Operationsi rolli tähtsusesse ettevõttes ning tegeleb igapäevaselt teadlikkuse tõstmisega Eesti turul läbi oma konsulteerimisettevõtte. 

Viimased kolm aastat on ta olnud Klausis, mis on klienditoe kvaliteediga tegelev Eesti startup, mis sellel aastal tegi exiti ja müüdi maha tarkvarahiiglasele Zendesk. Sealt on tulnud kirjeldamatu kogemus äriprotsesside pea nullist loomisel ja toetamisel (finants, müük, marketing, operations), ettevõtte müügiks valmistumisel ning nüüd Zendeski ja Klausi ärilise poole integreerimisel. 

Hubspot on sotsiaalmeedia ja veebiturunduse platvorm, mis pakub sisuhalduse, veebianalüütika, sihtlehtede, SEO, potentsiaalsete klientide haldamise ja klienditoe teenuseid.

Pipedrive on universaalne CRM platvorm. Seda saab kasutada protsesside sujuvamaks muutmiseks, müügitegevuste toetamiseks ja ettevõtte kasvu haldamiseks. 

Notion on tasuta produktiivsuse ja märkmete tegemise veebirakendus. See pakub organisatsioonilisi tööriistu, sealhulgas ülesannete haldamist, projekti jälgimist, ülesannete loendeid ja järjehoidjaid.

 

Üritus on TASUTA, aga vajalik on registreerimine: https://forms.gle/Mj4UD6tsJrhciz428