Kuidas aitavad disaineri edule kaasa uued tehnoloogiad?

Viimasel ajal tulevad aina enam esile uued tehnoloogiad, mis aitavad ettevõtetel oma tegevusi läbi viia või leida innovaatilisis lahendusi. Milliseid võimalusi pakuvad disainerile 3D ja AR?
 
3. mai koolitusel räägime, kuidas saab just disainer oma tootearendusprotsesse optimiseerida 3D visualiseerimist kasutades ning tutvustame erinevaid 3D programme. 3D tehnoloogiad võimaldavad ka mitmeid innovaatilisi ärimudeleid – selgitame erinevaid näiteid ning analüüsime, kuidas disainer võiks enda brändi seeläbi konkurentidest esile tõsta ning ka erinevaid äririske maandada (näiteks virtuaalne fittimine, customizer võimalused, digimood jms).
 
 
Samuti on AR ja VR reklaamikampaaniad viimasel ajal hoogu võtnud, selgitame lahti kõik uued mõisted ning toome mitmeid näiteid päriselust, et paremini aru saada, mis töötab ja mis mitte. 
 
 
Koolituse viib läbi Loomeinkubaatori mentor Kirke Leinatamm, kes on ettevõtja ja digimoe spetsialist. Ta on startupi Eeva.co kaasasutaja, mis loob digitaalse hankeahela ökosüsteemi moetööstuses ning juhib Scopus Studiot, mis on juba üle 2 aasta pakkunud erinevaid 3D visualiseerimise teenuseid moetööstuses, alates digimoest kuni virtuaalsete showroomideni. Menukamatest klientideks on olnud Kerli Kõiv, U.S. Polo Assn., Kewlioo ja Gibson Kagni. 
 
Kirke on külaline moevaldkonna paneelides ja podcastides ning annab workshope üle maailma. Kirke korraldas ka 2023. aasta StartupDay raames digimoe programmi. Ta on Metaverse Fashion Council juhatuses, ekspert Hult Prize Foundation programmis ning on tunnustatud NYC Journali poolt kui top 30 moetööstuse innovaator.
 
Osalustasu:
 
  • Loomeinkubaatori, Tartu LMK, Pärnu ja Tehnopoli inkubantidele ja TDH disaineritele tasuta.

  • Loomeinkubaatori vilistlastele, Kaubandustööstuskoja liikmetele, Tartu LMK vilistlastele, Loomeinkubaatori üürnikele soodushind 25€+km (registreerides vali partner)

  • Kõik teised ettevõtted ja eraisikud 30€+km