Kuidas 2023. aastal ennast ja oma ettevõtet teadlikult juhtida?

Kas soovid, et 2023. aastast tuleks imeline aasta nii Sulle kui Sinu ettevõttele?

 

Praktilise koolituse eesmärgiks on anda osalejatele motivatsiooni ja teadmisi, kuidas liikuda teadlikult oma unistuste suunas. Päeva jooksul mõtleme läbi oma väärtused, loome visiooni, paneme kirja lühi-ja pikaajalised eesmärgid ning tegevusplaani. Lisaks saavad osalised teadmisi sellest, kuidas hoida end tippvormis, et kasutada ära oma tegelik potentsiaal ja saavutada seatud eesmärgid.

Koolituse läbinu teab, kus soovib olla aasta pärast, omab selles osas tugevat motivatsiooni ja oskab juhtida end eesmärkide suunas.

Ajakava

  • 09.30 -10.00 Kogunemine
  • 10.00 -11.30 Koolitus
  • 11.30 -12.30 Lõunapaus
  • 12.30 -15.00 Koolitus
  • 15.00 -15.15 Energiapaus
  • 15.15 -17.00 Koolitus

Metoodika

Koolitusel on individuaalne töö põimitud grupitööde ja aruteludega ning koolitus lähtub coachingu ja andragoogika põhimõtetest.

 

Päeva juhib Loomeinkubaatori inkubant Chanet Siret Simonen – coach (arengu toetaja) meeskondadele, ettevõtte juhtidele, kui kõigile neile, kes soovivad enda elus muutust. Chanet on lahenduskeskse PCC taseme coach, lõpetanud andragoogika õpingud 2021 ja omab 6. taseme koolitaja kutsetunnistust. Tänaseks on teinud üle 600 coachingu tunni ning läbi koolituste toetanud juhte, meeskondi ja organisatsioone nende väljakutsete juures. Aasta koolitaja nominent 2020. Loe lisa www.chanet.ee

 

Formaat: Kohapeal

Osalustasu:

Loomeinkubaatori, Tartu LMK, Pärnu inkubaatori ja Tehnopoli inkubantidele tasuta.

Loomeinkubaatori vilistlastele, Tehnopoli vilistlastele, TDH disaineritele, Kaubandustööstuskoja liikmetele, Tartu LMK vilistlastele, EFF disaineritele, Loomeinkubaatori üürnikele soodushind 40€+km (registreerides vali partner)

Kõik teised ettevõtted ja eraisikud 45€+km