Inspiratsioonijutud: kuidas valmistada oma toode ette ekspordiks?

17. juunil kell 11.00 toimub viimane veebiseminar sarjast “Inspiratsioonijutud: kasva targalt”, milles põhifookuseks on, kuidas valmistada oma toode ette ekspordiks? Mida peaks muutma toote või teenuse juures, et toetada sisenemist uutele turgudele? Milliseid nõudeid esitab eksport klienditeenindusele? Mida peavad 80% mahus koduturge teenindavad ettevõtted tegema, et pakkuda rohkem väärtust? Millised on välisturgude ootused tehnoloogilisele potentsiaalile?

Esinejad:
Martin Goroško (äriarendusjuht, Tehnopol)
Henri Klemmer (kaasasutaja ja tegevjuht, Hepta Airborne)

Üritustesari on tasuta, kuid vajalik on registreerimine. Registreeri siin: https://www.tehnopol.ee/events/event/?id=18811-inspiratsioonijutud-kuidas-valmistada-oma-toode-ette-ekspordiks

“Inspiratsioonijutud: kasva targalt” on teadus- ja ärilinnak Tehnopoli ja KPMG koostöös valminud uus ja praktiline veebiseminaride sari, kus valdkonna eksperdid jagavad väärtuslikku nõu ja kogemuslugusid, kuidas edukalt oma ettevõtet kasvatada.

Veebiseminaride sari hõlmab 7 erinevat ülipõnevat ja praktilist koolitust ettevõtte kasvatamisest, raamatupidamisest, tootearendusest, juriidikast, küberturvalisusest, investeeringute juhtimisest jpm.