Ideede Teisipäev: läbi virtuaalsete kontaktide edukalt välisturule

Üritust korraldavad Tartu Teaduspark ja Tartu Ärinõuandla.

11.mail kohtuvad Ideede Teisipäeval nelja valdkonna esindajad, et jagada oma virtuaalmesside kogemusi ja arutleda, kuidas virtuaalsed messid rakendada ettevõtte ekspordivankri ette.

Masinatööstust esindab valdkonna suurimatel messidel osalenud AS Radius Machining müügijuht Tanel Uibokand, väikese toiduetteõtte kogemust Euroopast ja Aasiast jagab Magusameistrid ja Wibe Superfoods asutaja Kristel Uibo. Puiduvaldkond on esindatud AS Matek kaudu, kelle kogemust virtuaalsel kontaktide loomisel tuleb jagama müügidirektor Kaarel Väer ja EASi poolt pakutavatest erinevatest virtuaalsete kontaktide loomise võimalustest räägib EASi ettevõtlus- ja innovatsioonikeskuse rahvusvahelise müügi teenuse juht Kätrin Aas.

Üritust modereerib Eesti Masinatööstusliidu juht Triin Ploompuu, kes ka ise võttis osa digitaalsest Hannoveri messist, mis on maailma juhtiv tööstusmess ja ühtlasi ka Saksamaa juhtiv tehnoloogiamess .Ettekannetele järgneb paneeldiskussioon, kus arutatakse järgmisi teemasid: 

  • Erinevate virtuaal- ja hübriidmesside kogemused
  • Kuidas luua kontakte virtuaalmessidel?
  • Digimessid versus B2B online kohtumised
  • Virtuaalürituste tehniline võimekus ja korraldus, ning kuidas see mõjutab osalemist
  • Millised näevad tulevikus välja „traditsioonilised” messid?

 

REGISTREERIMINE:  

Üritus on tasuta, kuid kohtade arv on piiratud, üritustele registreerimine on vajalik siin: https://forms.gle/y6kvHSJ4Xefk5aG96
Registreerunutele saadetakse link ürituse päeva hommikul.