Hooaja avaüritus: Kuidas ettevõtluses läbi lüüa?

Loomeinkubaator avab 8. septembril 17. ärihooaja. Hooaja avamisel kõnelevad oma kogemusest ettevõtjana Loomeinkubaatori mentor Kari Maripuu ja Marimo asutaja Mariliis Pikkar.

 

Mitmekülgsete kogemustega esinejad räägivad oma teekonnast ettevõtjana ja selle tõusudest ning mõõnadest. Kuidas ettevõtjana läbi lüüa? Kust leida motivatsiooni edasi tegutseda? Lisaks kogemuslugudele on võimalus ka teiste osalejatega mõtteid vahetada.

Esinejad:

Kari Maripuu on Loomeinkubaatori mentor. Kari on tegelenud ettevõtlusega üle 20-aasta ja seda peamiselt tehnoloogia valdkonnas, kuid kogemusi on omandatud ka palgatöötajana suurettevõtetes Telia ja IBM. Tema 2010. aastal asutatud tarkvara ettevõte Brightspark on pälvinud rahvusvahelise tunnustuse mitmetel ettevõtluskonkursil. 2020. aastal tehtud äristrateegia muudatus tõi ettevõtte Ajujahi kaamerate ette ning samuti läbiti edukas raha kaasamise faas, et toetada ettevõtte tootearendust ning rahvusvahelistumist.

Kari on alates 2012. aastast olnud mentoriks EAS Ärimentorprogrammis ja Ajujahis ning viimased aastad aitab kaasa alustavatele ettevõtetele ka Tallinna Loomeinkubaatoris.

Teise esinejana jagab oma kogemust Mariliis Pikkar, kes on luksusrõivabrändi Marimo disainer ja asutaja, omades 12-aastast kogemust moeettevõtjana. Mariliis omab TTÜ magistrikraadi tekstiili- ja rõivatehnoloogia erialal ning tema juhtimisel on Marimo kasvanud nullist 8 töötajaga ettevõtteks, mis lisaks kohalikule turule ekspordib oma tooteid 18nesse riiki üle maailma. Mariliis on leidnud hea balansi töö- ja eraelu vahel, olles lisaks oma ettevõtte ja brändi arendamisele tänaseks abielus peagi kolme lapse ema.

 

Lisaks on võimalik kohapeal rohkem teada saada Loomeinkubaatori inkubatsiooniprogrammi kohta, millega ootame liituma kuni 02.10.

Üritus on TASUTA, aga vajalik on registreerimine.