Grupimentorlus: Turundusplaan

24. ja 25. jaanuaril toimuvad Loomeinkubaatoris turundusplaani teemalised grupimentorlused. Ühel grupimentorlusel saab korraga osaleda kuni 6 ettevõtet.  Tegemist on hea võimalusega saada oma ettevõtte turunduse kohta mõtteid ja tagasisidet nii koolitajalt endalt kui ka teistelt osalistelt.

Loomeinkubaatori mentori Älian Mägi juhendatud grupimentorlusel saavad osalised tagasisidet oma ettevõtte turundusplaanile ja turundustegevustele. Eelduseks on osalemine 19. jaanuaril toimuval koolitusel.

Grupimentorlus on formaat, kuhu on kutsutud väga väike hulk ettevõtjaid. Grupimentorluse algab sellega, et koolitaja tutvustab teooriat ja seejärel antakse igale osalevale ettevõtjale samal teemal tagasisidet. Väikeses grupis saavad kõik üksteise tegevustest õppida ja koos mõtteid lennutada

Käesolev seminar on toetatud projekti “Loomemajanduse ettevõtete konkurentsivõime, jätkusuutlikkuse, ekspordivõimekuse ja teiste majandussektoritega koostöö arendamine 2020-2021” (EU53522) raames. Seminaril osalemine on osalevatele ettevõtetele käsitletav vähese tähtsusega abi saamisena.