Google Analytics: kuidas kasvatada äri veebianalüütika abil

Google Digioskused koolitus

Neljapäeval 17. novembril kell 10:00-11:30

Google Analytics koolitus annab ülevaate sellest kuidas kasutada veebilehe statistikat ettevõtte äritulemuste kasvatamiseks. Koolitusel leiad vastuse küsimustele järgmistele küsimustele:

  • Miks kasutada otsuste tegemisel veebianalüütikat ja Google Analyticsit?
  • Mis info ja kuidas aitab kaasa parematele tulemustele?
  • Mis on esimesed sammud veebianalüütikaga alustamiseks?

 

Google Analytics on tasuta andmeanalüüsi programm, mis annab hea ülevaate sellest kes sinu veebilehte külastavad, kuidas nad sinna jõuavad, mida nad seal teevad ning kuidas see mõjutab ettevõtte ärilisi tulemusi. Google Analyticsist leiad kasulikku infot, mis aitab sul saada milliseid kasutajagruppe ja mis sõnumitega enda turundustegevustes kõnetada, kuidas meediaeelarvet prioritiseerida ning milliseid muudatusi veebilehel teha, et sinu veebilehe kasutajatest saaksid sinu kliendid.

Koolitus keskendub sellele kuidas seda infot Google Analyticsist leida ja kasutada. Lisaks saad koolituselt ülevaate, soovitused ja viited veebianalüütika seadistamiseks ja kohendamiseks vastavalt tegevusvaldkonnale.

Koolitus sobib kõigile analüütikaga alustajatele. Koolitus on mõeldud ettevõtte juhtidele ja turundusspetsialistide kes soovivad saada ülevaadet kuidas nende veebileht müügikanalina toimib ning leida võimalusi tulemuste kasvatamiseks. 

Peale koolituse läbimist:

  • tead kuidas veebianalüütika saab sinu ettevõtet aidata
  • tead mida teha Google Analyticsiga alustamiseks
  • tead, millised andmed aitavad sinu ettevõttel paremaid tulemusi saada
  • oskad veebianalüütika andmeid kriitiliselt hinnata ja võrrelda
  • oskad turundustegevuste valikul ja optimeerimisel asendada kõhutunde statistikaga

Tule koolitusele, et saada ülevaade kuidas veebianalüütika kasutamine saab sind aidata enda ettevõtte kasvatamisel.

REGISTREERI: https://digioskused.ee/koolitused/google-analytics-kuidas-kasvatada-ari-veebianaluutika-abil/

Koolitus kestab 1 tund, millele järgneb 30-minutiline vestlus, kus koolitaja vastab sinu koolituse käigus tekkinud küsimustele.

 

Harlis Velk

Harlis Velk on Eesti suurima digiagentuuri MBD. tiimijuht, koolitaja ja spetsialist. Tema töö sisuks on otsingukampaaniate, veebianalüütika ja dashboard’ ide tiimide juhtimine ja nõustamine. Harlisel on 10+ aastane kogemus digiturunduse, veebianalüütika ja ettevõtete tulemuste kasvatamisega.  Mediabrands Digital on Baltikumi suurim digimeedia agentuur, kus töötab üle 95 digispetsialisti ja mis on suurimate meediakanalite partner – Google, Facebook, Instagram ja LinkedIn.